Vasco Traveler Premium 7"

Tłumacz Mowy, Nawigacja GPS, Darmowy Telefon

Cena
1874 zł

 Tłumacz mowy

Vasco Traveler Premium 7” posiada najnowszej generacji tłumacz mowy, który pomoże ci komunikować się w ponad 30 językach w każdym miejscu na świecie. Wystarczy wypowiedzieć zdanie, urządzenie szybko je rozpozna i przetłumaczy na wybrany język. Komunikacja w języku obcym nigdy nie była tak prosta i wygodna.

Tłumacz mowy rozpoznaje i doskonale radzi sobie ze skomplikowanymi zdaniami, idiomami, słownictwem technicznym, biznesowym, medycznym, itp. Świetnie sprawdzi się podczas wakacji oraz podróży służbowej.

Nawigacja GPS

Urządzenie Vasco Traveler Premium 7” to także świetna nawigacja GPS, która działa niezależnie od połączenia z Internetem. Dokładne mapy, precyzyjne wskazówki oraz działanie off-line umożliwiają korzystanie z nawigacji w najmniej dostępnych miejscach i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Rozmawiaj za darmo i ciesz się tanim Internetem na całym świecie

Zapomnij o wysokich opłatach roamingowych. Wbudowana międzynarodowa karta SIM umoliwia odbieranie połączeń w ponad 160 krajach świata. (opłaty ponosi wyłącznie dzwoniący według stawki swojego operatora jak za połączenia wewnątrz UE). Co więcej, koszty połączeń wychodzących, SMS-ów i transferu danych są niższe nawet o 85%. Dzięki Vasco Traveler Premium 7” możesz korzystać z telefonu i internetu na całym świecie bez żadnej umowyi bez obaw o wysokie koszty połączeń roamingowych.

Na poniższej mapie przedstawione zostały kraje, w których możesz odbierać połączenia bezpłatnie.

Kliknij wybrany kraj na poniższej mapie i sprawdź nasze ceny.

[map_traveler]

Przewodniki

Vasco Traveler Premium 7″ wyposażony jest w przewodniki po miastach i najciekawszych miejscach świata.Nieważne czy jedziesz do Krakowa czy Los Angeles, Vasco Traveler Premium 7″ pomoże ci znaleźć praktyczne informacje bez konieczności dostępu do Internetu!

Odtwarzacz wideo

Urządzenie zostało wyposażone w odtwarzacz wideo, dzięki któremu możesz odtwarzać ulubione filmy i miło spędzić czas podczas długich podróży.

Numery alarmowe i SOS

Vasco Traveler Premium 7″ posiada międzynarodową bazę numerów alarmowych. Wystarczy wybrać kraj, aby połączyć się automatycznie z policją, pogotowiem ratunkowym lub strażą pożarną. Dzięki aplikacji SOS możesz również wysłać wiadomość do swoich bliskich wraz z aktualną lokalizacją GPS.

Ambasady

Urządzenie pomoże Ci znaleźć ambasadę w kraju, w którym aktualnie przebywasz. Wystarczy wybrać kraj, aby zobaczyć adres swojej ambasady wraz z danymi kontaktowymi. Aplikacja umożliwia także automatyczne nawiązanie połączenia lub szybkie wyznaczenie trasy do ambasady.

Asystent lotów

Dostępny w urządzeniu “asystent lotów” to doskonałe narzędzie dla wszystkich podróżujących samolotami. Dzięki niemu już nigdy nie spóźnisz się na samolot. “Asystent lotów” to narzędzie, w którym wystarczy wpisać numeru lotu, aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje, jak godzina lotu, numer bramki, ile czasu pozostało do odprawy, jak długo to potrwa, o której zamknięta zostanie bramka, a nawet czy twój samolot nie jest spóźniony. To wszystko przy uwzględnieniu stref czasowych, w których nietrudno się pogubić podczas dalszych podróży.

Tani dostęp do Internetu za granicą – tylko 2 centy za 1 MB!

Tani Internet w całej Europie, USA czy Azji? Vasco Traveler Premium z kartą SIM umożliwi ci dostęp do najtańszego połączenia z Internetem. Cena za 1 MB w pakiecie to tylko 2 centy. Korzystaj z Internetu bez ryzyka naliczenia wysokich kosztów za roaming!! Dodatkowo dzięki funkcji HotSpot uruchamianej w Vasco jednym przyciskiem, możesz współdzielić połączenie internetowe z innymi dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w łączność WiFi i cieszyć się tanim Internetem w każdym miejscu na ziemi!

Konwersacja

Aplikacja “Konwersacja” umożliwia prowadzenie płynnej rozmowy.Archiwum wypowiedzi ułatwia komunikację i umożliwia przeglądanie ich w dowolnym momencie.

Języki

Poniższa tabela pokazuje dostępność funkcji dla wszystkich języków zawartych w urządzeniu.

[langs_list]

Dodatkowe funkcje

 • Przeglądarka internetowa
 • Przelicznik jednostek
 • Kamera
 • Kalkulator
 • Zegar i budzik
 • Kalendarz
 • Notatnik
 • E-mail

Zestaw zawiera

 • Vasco Traveler Premium 7”
 • Etui
 • Kabel USB
 • Ładowarka
 • Pełna drukowana instrukcja w języku polskim

Opis techniczny

 • Ekran: 7”, IPS, 1024 x 600
 • Procesor: MT8312 Dual core, 2 x 1.3 GHz
 • Pamięć RAM: 1 GB, DDR 3
 • Pamięć ROM: 8 GB
 • Bateria: Litowo-jonowa BP-6T (3,7V, 7,4Wh, 2800mAh)
 • Wejście USB: MicroUSB
 • Wejście słuchawkowe: 3,5 mm
 • Wymiary: 188 x 108 x 7 mm
 • Waga: 279 g

Gwarancja

24 miesiące

Łączność

Vasco Traveler Premium 7” rozpoznaje i tłumaczy mowę korzystając z sieci WiFi lub GSM dzięki wbudowanej międzynarodowej karcie SIM. Urządzenie wykorzystuje minimalną ilość danych, dlatego dostępne na karcie środki wystarczają zwykle na kilka lat użytkowania.

Gdy urządzenie połączone jest z siecią WiFi, translator nie wykorzystuje środków z karty SIM. Tłumaczenie i rozpoznawanie mowy jest nieograniczone. Urządzenie automatycznie łączy się z otwartą siecią WiFi, która jest w zasięgu. Obecnie dostępność bezpłatnych sieci WiFi staje się standardem w większości turystycznych miast Europy.

W przypadku braku dostępności sieci WiFi, Vasco Traveler Premium 7” wykonuje tłumaczenia korzystając z sieci GSM poprzez bezabonamentową kartę SIM z pakietem danych, który umożliwia kilkuletnie korzystanie z urządzenia i pozwala na przetłumaczenie ok 5000 zdań. Doładowanie karty SIM można zakupić za 50 zł aby korzystać z urządenia przez kolejnych kilka lat.

Jeżeli chcesz zasilić kartę dodatkowymi środkami, kliknij poniższy link.

Doładuj kartę SIM!

Urządzenie jest proste w obsłudze i nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy technicznej. Korzystanie z translatora Vasco nie wymaga żadnej konfiguracji. Po zakupie wystarczy go uruchomić.

Instrukcja obsługi

[manual]