O nas | Vasco Electronics LLC - Producent Mobilnej Elektroniki

Vasco Electronics - technologia, wygoda, bezpieczeństwo

Vasco Electronics zajmuje się projektowaniem, programowaniem i produkcją dedykowanych rozwiązań technologiczno- informatycznych w urządzeniach mobilnych. Wieloletnie doświadczenie i własny zespół R&D pozwalają nam wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów dopasowując produkty do ich indywidualnych potrzeb. Nasze urządzenia łączą niezawodność w działaniu z łatwością obsługi. Ograniczona do minimum ilość ustawień oraz intuicyjne i proste w nawigacji menu to podstawowe cechy naszych urządzeń.

W naszej ofercie znajdziesz tłumacze mowy, słowniki elektroniczne, urządzenia dla podróżujących oraz zabezpieczające mienie.
Nieprzerwanie pracujemy nad udoskonalaniem produktów oraz wprowadzaniem nowych rozwiązań.

Zobacz co media mówią o Vasco Electronics

O urządzeniach Vasco pisali między innymi National Geographic, Gizmaniak, Bezpieczna Podróż czy podróżnicy ze znanego bloga Busem przez świat. Zobacz więcej TUTAJ.

Misja

Naszą misją jest tworzenie produktów wykorzystujących najnowsze technologie, a równocześnie intuicyjnych i łatwych w obsłudze. To także tworzenie nowych rozwiązań i funkcjonalności w urządzeniach mobilnych i udostępnianie ich w produktach z serii Vasco, które gwarantują najwyższą jakość i niezawodność.

Produkty

Vasco Electronics to połączenie użyteczności i łatwości obsługi z najbardziej zaawansowaną technologią.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

Vasco Navigator NOWOŚĆ! doskonała nawigacja i wielofunkcyjny alarm w jednym urządzeniu
Vasco Translator Premium profesjonalne urządzanie do tłumaczenia mowy
Vasco Traveler Premium profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenie dla podróżujących
Vasco Solid wodoodporne i wstrząsoodporne urządzenie dla służb

W przygotowaniu:

Vasco City Guide personalny, elektroniczy przewodnik po mieście
Vasco Camper urządzenie dla kierowców kamperów i podróżujących z przyczepami kempingowymi
Vasco Trucker urządzenie dla kierowców i właścicieli flot samochodów ciężarowych
Vasco Communicator urządzenie do komunikacji dla osób głuchoniewidomych

Realizacje indywidualne

Realizujemy również zamówienia dla przedsiębiorstw i instytucji. Projektujemy i wykonujemy urządzenia dostosowane do potrzeb oraz sugestii zamawiającego. Wśród naszych klientów znajdują się jednostki policji, służby graniczne, więzienne, ratownicze, urzędy publiczne, szpitale, biura podróży, szkoły czy uczelnie.

Obecność na świecie

Produkty Vasco Electronics dostępne są na rynkach Europy i Ameryki Północnej. Wkrótce będą również dostępne w Azji oraz Ameryce Południowej.

Obsługa klienta i serwis na najwyższym poziomie

Jesteśmy firmą kładącą bardzo duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. Obejmuje ona telefoniczne i mailowe doradztwo przy wyborze produktu oraz serwis i wsparcie po zakupie. We wszystkich krajach, w których sprzedawane są nasze produkty posiadamy biuro obsługi klienta w lokalnym języku do którego zawsze możesz zadzwonić jeżeli chcesz o coś zapytać.