KIM JESTEŚMY?

Vasco Electronics - Zaawansowana technologia dla każdego

Międzynarodowy charakter naszej firmy podkreśla fakt, że nawet między sobą rozmawiamy w wielu językach. Języki to nasza specjalność, nad którą pracujemy od wielu lat. Działamy i zatrudniamy ludzi na całym świecie, w Europie, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. Dobrze czujemy się w środowisku wielokulturowym i chętnie się uczymy.

Od początku istnienia naszej firmy główny nacisk kładziemy na produkcję i udoskonalanie tłumaczy mowy i elektronicznych słowników. Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów opracował nowatorski tłumacz elektroniczny Vasco Translator, który umożliwia porozumiewanie się w ponad 70 językach. To był jednak dopiero początek naszych osiągnięć.

Stworzyliśmy zespół specjalistów, którzy opracowali najnowocześniejsze i zarazem łatwe w użyciu, wielofunkcyjne urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno jako proste komunikatory jak i kompleksowe urządzenia mobilne dla podróżników.

Vasco to nie tylko elektroniczne translatory. To również programiści o specjalizacjach w szerokich dziedzinach. Na tej podstawie powstało Vasco Technologies, które świadczy usługi z branży IT.

vasco electronics

Początki Vasco Electronics

Prezesem i właścicielem Vasco Electronics jest Maciej Góralski. Zanim założył firmę, pracował jako ratownik medyczny. W swojej pracy wielokrotnie zwracał uwagę na to, jak ważna jest precyzyjna i szybka komunikacja. To ona decydowała o pomyślnym przebiegu wielu akcji ratunkowych. Problemy w porozumiewaniu się z obcokrajowcami zainspirowały go do poszukiwania idealnych rozwiązań. W ten sposób pojawiła się idea rozpowszechnienia elektronicznych tłumaczy mowy i dostosowania ich do potrzeb klientów. Maciej zebrał najlepszych specjalistów i połączył ich wiedzę, co dało początki Vasco Electronics. Firma do dziś uznawana jest za producenta najlepszych tłumaczy mowy na świecie. Intuicyjna obsługa i precyzyjne działanie urządzeń Vasco sprawiają, że translatory są chętnie wykorzystywane przez ludzi wielu profesji - w tym również przez ratowników medycznych.

Nasza misja

Od samego początku naszą misją stało się pomaganie ludziom w porozumiewaniu się.

Dzięki naszym tłumaczom elektronicznym, możesz porozumiewać się w ponad 70 językach, którymi posługuje się blisko 90% ludzi na całym świecie. Nie ma znaczenia, czy jesteś w podróży służbowej, czy zwiedzasz dla przyjemności. Naszym zadaniem jest pomóc Ci przełamać wszelkie bariery językowe.

Nasze produkty są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Nie musisz się obawiać, że nie będziesz potrafił się nimi posługiwać, bo wystarczy, że wyjmiesz je z pudełka a od razu możesz komunikować się z innymi!

Dbamy o naszych klientów

Opinie naszych klientów traktujemy bardzo poważnie, słuchamy ich historii i poznajemy potrzeby. Właśnie tak stworzyliśmy Vasco Translator i rozwijamy go każdego dnia.

Naszym klientom na całym świecie zapewniamy wsparcie w ponad 10 językach. Wystarczy że powiesz nam czego potrzebujesz, a my dopasujemy nasze produkty do Twoich potrzeb.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z chęcią doradzimy Ci, który produkt kupić i pomożemy gdy będziesz mieć jakieś pytania. Wystarczy że do nas zadzwonisz lub wyślesz nam maila.

Vasco Electronics na świecie

Pracujemy i posiadamy centra logistyczne w kilku miejscach na świecie. Prowadzimy również przedstawicielstwa handlowe w Stanach Zjednoczonych, Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Czechach, Słowacji, Węgrzech i w Chinach. Współpracujemy z partnerami w Holandii, Indiach, Indonezji i Malezji.

Nasze produkty są dostępne w największych krajach europejskich, USA, Kanadzie i państwach Azji Południowo-Wschodniej. Możecie je kupić zarówno w naszych dedykowanych sklepach internetowych, jak i na popularnych platformach sprzedażowych.

vasco electronics

Rozwijamy się w błyskawicznym tempie. Jeśli chcesz zacząć z nami współpracę, a nie możesz znaleźć naszego przedstawicielstwa w swoim kraju - skontaktuj się z nami!

Nasze produkty

Nasza oferta obejmuje obecnie 3 linie produktów:

vasco electronics

Vasco Translator M3

dokładny, poręczny, innowacyjny

tłumacz mowy

translator vasco

Vasco Translator

wygodne, 4, 5 i 7-calowe

urządzenia tłumaczące

shop and office translator

Shop & Office Translator

tłumacz przeznaczony dla sklepów,

urzędów i instytucji publicznych

Pracujemy również nad innymi projektami w tym:

Vasco City Guide

mobilny przewodnik po Twoim mieście

przeznaczony dla hoteli

Horse Manago

kompleksowa platforma sieciowa przeznaczona dla miłośników jazdy konnej i właścicieli stadnin

Nasze produkty są używane przez tysiące ludzi na całym świecie. Dostarczamy tłumacze elektroniczne również do szkół, szpitali, komisariatów policji, służb celnych i więziennych oraz sklepów, czyli wszędzie tam, gdzie pomagają porozumiewać się z cudzoziemcami, uczyć języków i ułatwiać ludziom wzajemne zrozumienie.

vasco electronics

Służba zdrowia

vasco electronics

Służby mundurowe

vasco electronics

Szkoły / Edukacja

Vasco Electronics
  • Jeśli potrzebujesz produktu, którego nie zdążyliśmy jeszcze opracować - skontaktuj się z nami! Damy Ci to, czego oczekujesz!
  • Możesz kontaktować się z nami w każdej sprawie!
  • Jeśli chcesz wypróbować jeden z naszych produktów bez zobowiązań - kup go i zacznij testować! Jeśli urządzenie nie przypadnie Ci do gustu - zwróć je, a pieniądze dostaniesz z powrotem.
  • Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - złóż aplikację za pomocą naszej strony internetowej.
  • Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą!