Media o nas - Vasco Electronics LLC

National Geographic Channel

“Warto zainwestować w kilka lub kilkanaście lekcji języka albo zabrać ze sobą prywatnego tłumacza (niestety ich stawki są dość wysokie, szczególnie jeśli chodzi o tłumaczenia wyjazdowe). Zamiast żywego można też wybrać tłumacz elektroniczny, który znajdziemy np. w urządzeniu Vasco Traveler. Nie dość, że wesprze nas w rozmowie w obcym kraju, to jeszcze wskaże drogę do właściwego miejsca i posiada szereg innych funkcji przydatnych w podróży jak na przykład listę ambasad czy numerów alarmowych na wypadek jak by w naszej podróży poszło coś nie tak. Tak przy okazji, pamiętajmy że tylko niektóre kraje posiadają uniwersalny numer 112.”


Bezpieczna Podroz

“Jeśli jednak powyższe atrakcje to nadal za niski poziom adrenaliny, na forach podróżniczych znajdziemy także informacje o najlepszych miejscach dla przyszłych samobójców. Najchętniej wybieranym jest szczyt Empire State Building w Nowym Jorku. Niezależnie od tego w jakim celu i jak często podróżujemy, zawsze warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w podróży i pamiętać, że oprócz nas mogą znaleźć się inni turyści szukający mocnych wrażeń.”


Maniak

“W oferowanym przez nas – Vasco Navigatorze mamy dostęp do funkcji, które oprócz tego, że bezproblemowo przeprowadzą nas przez zatłoczone miasto, czy pozwolą na odnalezienie ciekawych atrakcji turystycznych nawet w egzotycznych zakątkach świata, umożliwią także komfortową jazdę w nocy dzięki opcji Head Up Display. Funkcja HUD to, stosowana powszechnie w lotnictwie, możliwość wyświetlania wskazówek nawigacji na przedniej szybie samochodu.” - mówi Grzegorz Korzec, Customer Service Specialist w Vasco Electronics


BezpiecznaPodroz 2

Elektronika w służbie podróży
Aż ⅓ Polaków uważa, że nowe technologie zdecydowanie wspierają planowanie podróży. Cenimy sobie wygodę i oszczędność czasu jaka płynie z możliwości dokonywania zakupów czy rezerwacji on-line. Coraz większa grupa ludzi decyduje się na kontrolowane wakacyjne szaleństwo dzięki stałemu dostępowi do internetu czy rozwiązań elektronicznych. Nikogo już nie dziwi używanie nawigacji GPS, a spontaniczne zmiany trasy wycieczek objazdowych są łatwe i nie stanowią żadnego problemu dzięki portalom rezerwacyjnym i ich aplikacjom, które umożliwiają natychmiastowe działanie.”


My w Toruniu

“Wielką zaletą, ale i zmorą smartfonów jest ekran dotykowy. Osoby, które nie używają ich na co dzień bardzo łatwo mogą coś przez przypadek włączyć lub wyłączyć uniemożliwiając tym samym dalszą pracę urządzenia. W S-Phone niczego przez przypadek nie wyłączymy, niczego też nie uruchomimy, a to zasługa oprogramowania, które jest całkiem inne niż w tradycyjnych smartfonach, przy zachowaniu tych funkcji, z których tak na prawdę korzystamy najczęściej.”


Happy Senior

“Urządzenia, które produkujemy z jednej strony są bardzo zaawansowane pod względem posiadanych funkcji, a z drugiej zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich obsługa nie sprawiała nikomu problemów. Mamy więc przejrzyste i czytelne menu, w którym znajdziemy niezbędne aplikacje, takie jak kalendarz, organizer leków czy też możliwość sprawdzenia pogody. Duży 5-calowy wyświetlacz pozwoli nam także na swobodne odczytywanie SMS-ów czy wykonywanie połączeń.” - mówi Grzegorz Korzec, Customer Service Specialist w Vasco Electronics


Seniorzy.pl

“Wpadanie z niezapowiedziana wizytą raz w tygodniu, może źle odbić się na naszych relacjach z młodymi. Mogą poczuć, że za bardzo chcemy ich kontrolować. Mimo iż tęsknota za dziećmi i wnukami bywa nieraz ogromna, warto powstrzymać się od zbyt częstych wizyt. Jak zatem zrekompensować sobie ten brak? Współczesny rynek elektroniczny oferuje nam bardzo wiele rozwiązań w zakresie komunikacji. Oczywiście, pierwsze co przychodzi nam do głowy to telefon. Warto jednak zwrócić uwagę także na bardziej zaawansowane rozwiązania, które zdecydowanie pomogą nam w bezproblemowym dotarciu do naszych bliskich.”


Wyspa Kobiet

“Warto przełamać swój strach przed nowymi technologiami tym bardziej, że coraz więcej firm produkujących telefony komórkowe nowej generacji, zwraca uwagę na to, by dostosować swoje urządzenia również pod kątem osób, które nie miały z nimi styczności. Przykładem takiego rozwiązania może być Vasco S-Phone, czy Vasco Traveler.”