Media o nas

Lavanguardia logo

(...) w takich sytuacjach sprawdza się translator, czyniąc nasze podróżowanie łatwiejszym i mniej stresującym.

Gazeta_Krakowska logo

To idealna opcja dla osób komunikatywnych, które cenią sobie bezpośredni kontakt z ludźmi i uwielbiają prowadzić rozmowy.

wyborcza logo

Nie w Chinach, ale nad Wisłą powstał tłumacz, który przełoży tekst z języka bengalskiego na angielski, a z baskijskiego na przykład na kirgiski.

chip_stories logo

Dzięki tym urządzeniom nie tylko złożysz życzenia rodzinie z zagranicy, ale też będziesz podróżował swobodnie przez cały rok!

Elle logo

Działa w najodleglejszych zakątkach świata – dzięki niemu dogadacie się z każdym tubylcem na wyprawie w Tajlandii czy Japonii.

gadzetomania logo

To urządzenie jest bardzo przydatne w przełamywaniu barier tam, gdzie naprawdę nie ma możliwości, żeby ludzie się ze sobą dogadali, a istnieją ważne kwestie do omówienia.

wp logo

Tłumacz pozwalał szybko zamówić jedzenie (i dowiedzieć się, co w ogóle się je), "porozmawiać" z ludźmi na targach, kupić bilety do metra, czy przetłumaczyć etykiety na kupowanych produktach.

rmf-fm logo

Krakowski translator głosu zapewnia nie tylko szybkie i dokładne tłumaczenia, ale również poczucie bezpieczeństwa.

interia logo

Pomoże nam szybko porozumieć się w taksówce, hotelu, podczas spotkań towarzyskich i biznesowych, a także  w nagłych, nietypowych sytuacjach.

forbes logo

Cyfrowy translator sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma osób, które mogą tłumaczyć, a wzajemne zrozumienie się jest kluczowe. Tłumaczenie rozmowy odbywa się w czasie rzeczywistym.

onet logo

Pierwsze urządzenie do tłumaczenia maszynowego wykorzystujące algorytmy. Jednym z założeń tego urządzenia ma być demokratyzacja czyli otwieranie świata na siebie nawzajem.

NaTemat logo

Dzięki tłumaczowi Vasco ludzie, którym pomagamy, poczują się bezpieczniej i po prostu lepiej, wiedząc, że mogą swobodnie porozmawiać w swoim ojczystym języku.

Zobacz, jak działa Vasco Translator

Wakacje z kamperem. Jak poradzi sobie Vasco Translator M3?

Vasco Translator V4 - najlepszy podczas wakacji. Jak działa?

Test tłumacza idealnego w pracy i podróży - Vasco Translator V4.

Recenzja Vasco Translator V4 - odc. 114 - Mobzilla.