Media o nas

gazetawrocławska

"Maciej Góralski, szef firmy Vasco Electronics, która podbiła świat tłumaczami elektronicznymi, miał w marcu odebrać prestiżową główną nagrodę w konkursie GLOMO za najlepsze urządzenie roku: Vasco Mini 2. Teraz pomaga Polakom w czasach pandemi."

spidersweb

"Firma zaczynała swoją karierę w jednopokojowym biurze. Teraz Vasco Electronics zatrudnia prawie 100 osób na całym świecie. Funkcja Multi Talk w tłumaczach elektrycznych pozwalają na rozmowę 100 osób jednocześnie w wybranym przez siebie języku."

Cyfrowa RP

"2019 był najlepszym rokiem w historii polskiej firmy Vasco. Jej udziały w europejskim rynku tłumaczy elektronicznych sięgają już 70 proc."

Interia

"Krakowska firma produkująca elektroniczne tłumacze mowy otrzymała nagrodę przeznaczoną dla najlepszych światowych rozwiązań mobilnych - GLOMO (Global Mobile Awards)". Tłumacz Vasco Mini 2 wyróżniony w kategorii Best Connected Consumer Device."

Interia

"Rynki innowacyjnych, podręcznych translatorów mowy są dla niej otwarte i ona je zdobywa. Dzięki programowi "Go to Brand" firma Vasco Electronics zaznaczyła swoją obecność na targach w Hongkongu, Berlinie czy Las Vegas."

Techsetter

"Na rynku można znaleźć mnóstwo translatorów, które umożliwiają tłumaczenie mowy w czasie rzeczywistym. Jedną z najciekawszych propozycji jest Vasco Mini 2, stworzony przez polską firmę Vasco Electronics"

Gazeta wyborcza

"Vasco Mini 2 wziął udział w programie Pani Gadżet na TVN Style. Prowadząca Anna Nowak przetestowała translator w rozmowie z osobami mówiącymi po włosku i hiszpańsku. Fragment odcinka można zobaczyć na naszym kanale YouTube."

Nasze Miasto

Toruńska Straż Miejska otrzymała od prezydenta miasta Michała Zalewskiego 5 sztuk naszego flagowego translatora Vasco Mini 2. Urządzenia mają umożliwić swobodną komunikację z obcojęzycznymi turystami, którzy odwiedzają Toruń.

Chillizet

W sobotę 9 listopada między 16:00, a 18:00 na antenie radia ChilliZet w programie Biznes przez Sito gościem Kuby Sito był Maciej Góralski, czyli Prezes Vasco Electronics. Rozmowa dotyczyła języków obcych, tłumaczy elektronicznych i biznesie.

Polska Times

"By zapewnić swym urządzeniom stały dostęp do internetu, bez którego żaden translator nie może działać, Polska firma współpracuje z 700 operatorami telekomunikacyjnymi na całym świecie. Dzięki temu krakowski sprzęt działa w 150 krajach..."

Wyborcza

“Producent popularnych elektronicznych translatorów zamierza przekazać urządzenie jednemu z polskich europosłów… Vasco Translator rozpoznaje i przetwarza mowę w ponad 50 językach, w tym w 22 na 24 językach urzędowych Unii Europejskiej!”

Rzeczpospolita

"Spółka kierowana przez Macieja Góralskiego wyrasta na giganta rynku elektronicznych tłumaczy. Z jej urządzeń korzystają nie tylko turyści, ale też służby cywilne, ratownicze czy mundurowe. Polski producent tłumaczy elektronicznych niedawno gościł w..."