Media o nas - Vasco Electronics LLC

Wyborcza

““Producent popularnych elektronicznych translatorów zamierza przekazać urządzenie jednemu z polskich europosłów… Vasco Translator rozpoznaje i przetwarza mowę w ponad 50 językach, w tym w 22 na 24 językach urzędowych Unii Europejskiej!”


Gazeta wyborcza

“Niewielkie, elektroniczne tłumacze mowy i słowniki dla urządzeń mobilnych w założeniu mają ułatwić życie wszystkim wybierającym się za granicę, przede wszystkim turystom oraz podróżującym po świecie przedsiębiorcom.
Korzystają z nich wszystkie ośrodki penitencjarne w Polsce, mają wzięcie u turystów i przedsiębiorców, zdołały też zgarnąć 70 proc. rynku europejskiego. Stworzone w Krakowie elektroniczne translatory próbują swoich sił w Azji.”


Rzeczpospolita

“Spółka kierowana przez Macieja Góralskiego wyrasta na giganta rynku elektronicznych tłumaczy. Z jej urządzeń korzystają nie tylko turyści, ale też służby cywilne, ratownicze czy mundurowe.
Polski producent tłumaczy elektronicznych niedawno gościł w Azji. Na targach Global Sources Mobile Electronics pośród 1500 firm wystawców tylko cztery reprezentowały Europę. Wśród nich znalazło się właśnie Vasco Electronics.”


Bezpieczna Podroz

“Jeśli jednak powyższe atrakcje to nadal za niski poziom adrenaliny, na forach podróżniczych znajdziemy także informacje o najlepszych miejscach dla przyszłych samobójców. Najchętniej wybieranym jest szczyt Empire State Building w Nowym Jorku. Niezależnie od tego w jakim celu i jak często podróżujemy, zawsze warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w podróży i pamiętać, że oprócz nas mogą znaleźć się inni turyści szukający mocnych wrażeń.”


Maniak

“W oferowanym przez nas – Vasco Navigatorze mamy dostęp do funkcji, które oprócz tego, że bezproblemowo przeprowadzą nas przez zatłoczone miasto, czy pozwolą na odnalezienie ciekawych atrakcji turystycznych nawet w egzotycznych zakątkach świata, umożliwią także komfortową jazdę w nocy dzięki opcji Head Up Display. Funkcja HUD to, stosowana powszechnie w lotnictwie, możliwość wyświetlania wskazówek nawigacji na przedniej szybie samochodu.” - mówi Grzegorz Korzec, Customer Service Specialist w Vasco Electronics


BezpiecznaPodroz 2

Elektronika w służbie podróży
Aż ⅓ Polaków uważa, że nowe technologie zdecydowanie wspierają planowanie podróży. Cenimy sobie wygodę i oszczędność czasu jaka płynie z możliwości dokonywania zakupów czy rezerwacji on-line. Coraz większa grupa ludzi decyduje się na kontrolowane wakacyjne szaleństwo dzięki stałemu dostępowi do internetu czy rozwiązań elektronicznych. Nikogo już nie dziwi używanie nawigacji GPS, a spontaniczne zmiany trasy wycieczek objazdowych są łatwe i nie stanowią żadnego problemu dzięki portalom rezerwacyjnym i ich aplikacjom, które umożliwiają natychmiastowe działanie.”


My w Toruniu

“Wielką zaletą, ale i zmorą smartfonów jest ekran dotykowy. Osoby, które nie używają ich na co dzień bardzo łatwo mogą coś przez przypadek włączyć lub wyłączyć uniemożliwiając tym samym dalszą pracę urządzenia. W S-Phone niczego przez przypadek nie wyłączymy, niczego też nie uruchomimy, a to zasługa oprogramowania, które jest całkiem inne niż w tradycyjnych smartfonach, przy zachowaniu tych funkcji, z których tak na prawdę korzystamy najczęściej.”


Seniorzy.pl

“Wpadanie z niezapowiedziana wizytą raz w tygodniu, może źle odbić się na naszych relacjach z młodymi. Mogą poczuć, że za bardzo chcemy ich kontrolować. Mimo iż tęsknota za dziećmi i wnukami bywa nieraz ogromna, warto powstrzymać się od zbyt częstych wizyt. Jak zatem zrekompensować sobie ten brak? Współczesny rynek elektroniczny oferuje nam bardzo wiele rozwiązań w zakresie komunikacji. Oczywiście, pierwsze co przychodzi nam do głowy to telefon. Warto jednak zwrócić uwagę także na bardziej zaawansowane rozwiązania, które zdecydowanie pomogą nam w bezproblemowym dotarciu do naszych bliskich.”