number one

Vasco Translator V4

Inteligentny tłumacz z darmowym internetem i 108 językami

 • Tłumacz mowy: Porozmawiasz w 76 językach
 • Tłumacz foto: Zrozumiesz 108 języków
 • Tłumacz tekstu: Zrozumiesz 90 języków
 • Darmowy Internet: Dostaniesz Internet do tłumaczeń na zawsze
 • Szybkie tłumaczenie: Otrzymasz je w około 0,5 sekundy
 • Duży 5-calowy ekran: Zobaczysz swoje tłumaczenie wyraźnie
 • Mocne głośniki: Usłyszysz wszystko i unikniesz nieporozumień
 • Wytrzymałość: Tłumacz jest odporny na wstrząsy i zachlapania wodą

Kolor:

1 849 zł

Vasco Translator M3

Natychmiastowy tłumacz z darmowym internetem na zawsze

 • Tłumacz mowy i foto: Zrozumiesz 76 języków
 • Darmowy Internet: Dostaniesz Internet do tłumaczeń bez limitu
 • Precyzja: Otrzymasz tłumaczenia dokładne w 96%
 • Szybkość: Przetłumaczysz wszystko w około 0,5 sekundy
 • Elegancki design: Tłumacz jest przyjazny i łatwy w użyciu

Kolor:

1 389 zł

Media o nas

National Geographic

(...) w takich sytuacjach sprawdza się translator, czyniąc nasze podróżowanie łatwiejszym i mniej stresującym.

Gazeta Krakowska

To idealna opcja dla osób komunikatywnych, które cenią sobie bezpośredni kontakt z ludźmi i uwielbiają prowadzić rozmowy.

Wyborcza

Nie w Chinach, ale nad Wisłą powstał tłumacz, który przełoży tekst z języka bengalskiego na angielski, a z baskijskiego na przykład na kirgiski.

Chip stories

Dzięki tym urządzeniom nie tylko złożysz życzenia rodzinie z zagranicy, ale też będziesz podróżował swobodnie przez cały rok!

Elle

Działa w najodleglejszych zakątkach świata – dzięki niemu dogadacie się z każdym tubylcem na wyprawie w Tajlandii czy Japonii.

Gadzetomania

To urządzenie jest bardzo przydatne w przełamywaniu barier tam, gdzie naprawdę nie ma możliwości, żeby ludzie się ze sobą dogadali, a istnieją ważne kwestie do omówienia.

WP

Tłumacz pozwalał szybko zamówić jedzenie (i dowiedzieć się, co w ogóle się je), "porozmawiać" z ludźmi na targach, kupić bilety do metra, czy przetłumaczyć etykiety na kupowanych produktach.

RMF

Krakowski translator głosu zapewnia nie tylko szybkie i dokładne tłumaczenia, ale również poczucie bezpieczeństwa.

Interia

Pomoże nam szybko porozumieć się w taksówce, hotelu, podczas spotkań towarzyskich i biznesowych, a także  w nagłych, nietypowych sytuacjach.

Forbes

Cyfrowy translator sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma osób, które mogą tłumaczyć, a wzajemne zrozumienie się jest kluczowe. Tłumaczenie rozmowy odbywa się w czasie rzeczywistym.

Onet

Pierwsze urządzenie do tłumaczenia maszynowego wykorzystujące algorytmy. Jednym z założeń tego urządzenia ma być demokratyzacja czyli otwieranie świata na siebie nawzajem.

NaTemat

Dzięki tłumaczowi Vasco ludzie, którym pomagamy, poczują się bezpieczniej i po prostu lepiej, wiedząc, że mogą swobodnie porozmawiać w swoim ojczystym języku.

Nagrody

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo

Tłumacz języków obcych dla każdego

Translator językowy Vasco sprawi, że poczujesz się swobodnie! Do swojej dyspozycji masz wiele funkcji, np. tłumaczenie głosowe, foto i tekstowe. Co więcej, w przeciwieństwie do innych produktów, każdy tłumacz języków obcych Vasco działa bez dodatkowych kosztów. Automatycznie łączy się z sieciami komórkowymi GSM w niemal 200 krajach bez rejestracji karty SIM lub dodatkowych opłat za doładowanie.

Bariery językowe nie będą już problemem. Wystarczy wziąć przenośny tłumacz językowy Vasco i rozmawiać z ponad 90% populacji świata.

Zrozum swoje otoczenie za granicą

Translator językowy Vasco sprawi, że jedzenie w restauracji za granicą nie będzie wyzwaniem. Zrób zdjęcie menu w obcym języku i zamów swoje ulubione danie. Jeśli planujesz pracę za granicą, możesz przetłumaczyć swoją umowę, abyś wiedział, na jakie warunki się zgadzasz. Tłumacz języków obcych Vasco ma Cię pod opieką!

Wyjedź za granicę, czuj się bezpiecznie i spokojnie. Pozwól sobie na zasłużony odpoczynek, a język zostaw nam!

Nowoczesny tłumacz języków obcych

Vasco Translator V4 to przenośny tłumacz językowy, który pozwoli Ci rozmawiać swobodnie w każdym miejscu na świecie. Pomożemy Ci w łamaniu barier językowych, tak że zapomnisz o nieporozumieniach. Koniec z ciężkimi rozmówkami i niezręczną gestykulacją — z tłumaczem Vasco zrozumiesz i będziesz zrozumiany, gdziekolwiek jesteś!

Tłumacz języków obcych Vasco mieści się w każdej kieszeni i ma intuicyjny interfejs. Jest łatwy w użyciu, nawet dla tych, dla których nowoczesna technologia jest trudna.

Koniec z dodatkowymi kosztami

Nasze translatory głosowe zapewniają również bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu dla tłumaczeń w niemal 200 krajach. Jest to możliwe dzięki specjalnej karcie SIM, która znajduje się w Twoim elektronicznym tłumaczu już w momencie jego zakupu. Bez ukrytych kosztów i konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Tłumacz języków obcych Vasco ma wszystko, czego potrzebujesz.

Podróżuj po świecie i nie martw się o koszty Internetu za granicą. Wszystko, czego potrzebujesz do tłumaczenia, jest już w Twojej kieszeni.

Opinie klientów