Go to Brand

Fundusze Europejskie logo Rzeczpospolita Polska logo Polska logo Unia Europejska logo

Bierzemy udział w programie Go to Brand

Vasco Electronics zostało zakwalifikowane do programu Go to Brand i realizuje w jego ramach 2 projekty, dofinansowane z funduszy europejskich.

Pierwszy projekt nazywa się „Promocja oraz internacjonalizacja oferty produktowej VASCO Electronics”, a drugi nosi nazwę „Promocja oraz internacjonalizacja oferty produktowej Vasco Electronics Sp. z o.o. Sp.k.a.”.

Są to projekty w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Oś Priorytetowa 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 3.3.3. Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand.

Cele projektów Go to Brand

Celem obu projektów jest wzrost konkurencyjności firmy VASCO ELECTRONICS poprzez realizację internacjonalizację działalności tj. promocję marki i oferty firmy wśród potencjalnych klientów, zdobycie klientów na rynkach zagranicznych. Planowane efekty:

 • zwiększenie rozpoznawalności marek produktowych firmy Vasco Electronics na rynkach zagranicznych
 • nawiązanie współpracy z zagranicznymi klientami, rozbudowa sieci sprzedażowej i serwisowej
 • dalszy rozwój produktu dzięki konieczności dostosowania się do specyficznych wymagań rynków zagranicznych
 • wzrost eksportu dzięki nawiązaniu współpracy z klientami zagranicznymi
 • zwiększenie rozpoznawalności poprzez działania PR
 • wzrost sprzedaży poprzez zwiększoną rozpoznawalność marki we wszystkich sklepach online Vasco Electronics

Wartość projektów Go to Brand

Poniżej przedstawiamy wartość obu projektów, wraz z określonym wkładem funduszy europejskich.

 • Projekt „Promocja oraz internacjonalizacja oferty produktowej VASCO Electronics”
  Wartość projektu: 563 200.00 PLN
  Wkład funduszy europejskich: 422 400.00 PLN
 • Projekt „Promocja oraz internacjonalizacja oferty produktowej Vasco Electronics Sp. z o.o. Sp.k.a.”
  Wartość projektu: 578 300.00 PLN
  Wkład funduszy europejskich: 346 980.00 PLN

Czym jest Go to Brand

Go to Brand to program wspierający promocję marek produktowych (wyrobów i usług), które wykazują potencjał, by stać się rozpoznawalne na zagranicznych rynkach. Korzystać z funduszy w ramach programu Go to Brand mogą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Co więcej, potencjalny beneficjent musi być zarejestrowany w Polsce i działać w branżach o wysokiej konkurencyjności oraz innowacyjności. Taka firma musi być również zlokalizowana w województwie innym, niż mazowieckie.

Otrzymane fundusze można wykorzystać m.in. na sfinansowanie udziału w wydarzeniach zagranicznych lub zakupienie usług konsultanta, który będzie doradzał w kwestii promocji firmy.

Podmiotem odpowiedzialnym za program jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Media o nas

National-Geographic

(...) w takich sytuacjach sprawdza się translator, czyniąc nasze podróżowanie łatwiejszym i mniej stresującym.

Gazeta_Krakowska

To idealna opcja dla osób komunikatywnych, które cenią sobie bezpośredni kontakt z ludźmi i uwielbiają prowadzić rozmowy.

wyborcza

Nie w Chinach, ale nad Wisłą powstał tłumacz, który przełoży tekst z języka bengalskiego na angielski, a z baskijskiego na przykład na kirgiski.

chip_stories

Dzięki tym urządzeniom nie tylko złożysz życzenia rodzinie z zagranicy, ale też będziesz podróżował swobodnie przez cały rok!

elle

Działa w najodleglejszych zakątkach świata – dzięki niemu dogadacie się z każdym tubylcem na wyprawie w Tajlandii czy Japonii.

gadzetomania

To urządzenie jest bardzo przydatne w przełamywaniu barier tam, gdzie naprawdę nie ma możliwości, żeby ludzie się ze sobą dogadali, a istnieją ważne kwestie do omówienia.

wp

Tłumacz pozwalał szybko zamówić jedzenie (i dowiedzieć się, co w ogóle się je), "porozmawiać" z ludźmi na targach, kupić bilety do metra, czy przetłumaczyć etykiety na kupowanych produktach.

rmf

Krakowski translator głosu zapewnia nie tylko szybkie i dokładne tłumaczenia, ale również poczucie bezpieczeństwa.

interia

Pomoże nam szybko porozumieć się w taksówce, hotelu, podczas spotkań towarzyskich i biznesowych, a także w nagłych, nietypowych sytuacjach.

forbes

Cyfrowy translator sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma osób, które mogą tłumaczyć, a wzajemne zrozumienie się jest kluczowe. Tłumaczenie rozmowy odbywa się w czasie rzeczywistym.

onet

Pierwsze urządzenie do tłumaczenia maszynowego wykorzystujące algorytmy. Jednym z założeń tego urządzenia ma być demokratyzacja czyli otwieranie świata na siebie nawzajem.

NaTemat

Dzięki tłumaczowi Vasco ludzie, którym pomagamy, poczują się bezpieczniej i po prostu lepiej, wiedząc, że mogą swobodnie porozmawiać w swoim ojczystym języku.