number one
-420 zł
Vasco Translator M3
Cena podstawowa 1 389 zł 969 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 389 zł

Media o nas

National Geographic

(...) w takich sytuacjach sprawdza się translator, czyniąc nasze podróżowanie łatwiejszym i mniej stresującym.

Gazeta Krakowska

To idealna opcja dla osób komunikatywnych, które cenią sobie bezpośredni kontakt z ludźmi i uwielbiają prowadzić rozmowy.

Wyborcza

Nie w Chinach, ale nad Wisłą powstał tłumacz, który przełoży tekst z języka bengalskiego na angielski, a z baskijskiego na przykład na kirgiski.

Chip stories

Dzięki tym urządzeniom nie tylko złożysz życzenia rodzinie z zagranicy, ale też będziesz podróżował swobodnie przez cały rok!

Elle

Działa w najodleglejszych zakątkach świata – dzięki niemu dogadacie się z każdym tubylcem na wyprawie w Tajlandii czy Japonii.

Gadzetomania

To urządzenie jest bardzo przydatne w przełamywaniu barier tam, gdzie naprawdę nie ma możliwości, żeby ludzie się ze sobą dogadali, a istnieją ważne kwestie do omówienia.

WP

Tłumacz pozwalał szybko zamówić jedzenie (i dowiedzieć się, co w ogóle się je), "porozmawiać" z ludźmi na targach, kupić bilety do metra, czy przetłumaczyć etykiety na kupowanych produktach.

RMF

Krakowski translator głosu zapewnia nie tylko szybkie i dokładne tłumaczenia, ale również poczucie bezpieczeństwa.

Interia

Pomoże nam szybko porozumieć się w taksówce, hotelu, podczas spotkań towarzyskich i biznesowych, a także  w nagłych, nietypowych sytuacjach.

Forbes

Cyfrowy translator sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma osób, które mogą tłumaczyć, a wzajemne zrozumienie się jest kluczowe. Tłumaczenie rozmowy odbywa się w czasie rzeczywistym.

Onet

Pierwsze urządzenie do tłumaczenia maszynowego wykorzystujące algorytmy. Jednym z założeń tego urządzenia ma być demokratyzacja czyli otwieranie świata na siebie nawzajem.

NaTemat

Dzięki tłumaczowi Vasco ludzie, którym pomagamy, poczują się bezpieczniej i po prostu lepiej, wiedząc, że mogą swobodnie porozmawiać w swoim ojczystym języku.

Nagrody

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
diamenty miesięcznika Forbes 2024
Glomo
Glomo

Tłumacz elektroniczny Vasco przełamie za Ciebie barierę językową

Od 2008 roku zajmujemy się projektowaniem, wytwarzaniem i dystrybucją mobilnych urządzeń do tłumaczeń. Sprawiamy, że to co mówisz, jest zrozumiałe dla każdego. Z naszym tłumaczem Vasco możesz zrozumieć ponad 90% ludzi na całym świecie!

Lubisz podróżować albo pracujesz w międzynarodowym środowisku? Teraz możesz poczuć się pewniej i spokojniej. Tłumacz automatyczny Vasco pomoże Ci porozmawiać w 76 językach. Wszystko za pomocą jednego przycisku! Tłumaczenie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dodatkowe akcesoria do tłumaczenia

W naszej ofercie możesz znaleźć przydatne akcesoria wspomagające korzystanie z translatorów. Tłumaczenie stanie się jeszcze bardziej płynne i niezawodne!

Wśród naszych produktów znajdują się powerbanki, zestawy ładujące, etui ochronne i wiele innych. Skorzystaj z naszej oferty i bądź pewien, że nic nie zaskoczy Cię w podróży. Postaw na pełen relaks, a języki zostaw nam!

Czuj się swobodnie za granicą

Możesz wziąć tłumacz elektroniczny ze sobą w podróż, żeby czytać lokalne gazety, menu restauracji i tablice informacyjne. Wszystko to jest możliwe dzięki funkcji tłumaczenia zdjęć, która obsługuje aż 108 języków (w modelu Vasco Translator V4).

Teraz wyjazd za granicę oznacza brak jakichkolwiek barier! Zamów swoje ulubione danie z obcojęzycznego menu i przeczytaj o lokalnych atrakcjach na tablicy informacyjnej. Zrób zdjęcie, przetłumacz i poczuj się pewnie w obcym kraju!

Żadnych ukrytych kosztów

Chcemy, żeby Twoje doświadczenia w zakresie tłumaczenia były jak najlepsze. Dlatego nasze tłumacze elektroniczne są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że nie ma konieczności pobierania i instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Każdy przenośny tłumacz błyskawiczny Vasco posiada wbudowaną kartę SIM, która zapewnia bezpłatny Internet dla tłumaczeń w niemal 200 krajach. Zapomnij o kosztach Internetu podczas zagranicznych podróży. Po prostu zrelaksuj się i przeżywaj swoje wakacje w pełni!

Opinie klientów