Polityka zwrotów

Mamy wielkie zaufanie do naszej pracy i produktów. Dlatego urządzenia Vasco są objęte 100% gwarancją zwrotu pieniędzy.

return icon

Łatwy zwrot

refund icon

Zasady dokonywania zwrotu

damaged icon

Zwrot pieniędzy

damaged icon

Zastrzeżenia dotyczące stanu produktu

Masz 14 dni na poinformowanie nas o zamiarze zwrotu zamówienia. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „Zasady dokonywania zwrotu”. W ciągu kolejnych 14 dni od powiadomienia nas o zwrocie odeślij urządzenie wraz z dowodem jego zakupu oraz formularzem zwrotu. Możesz skorzystać z opcji szybkich i darmowych zwrotów InPost.

W terminie 14 dni od momentu otrzymania towaru możesz dokonać jego zwrotu bez podawania przyczyny. Aby skorzystać z tego uprawnienia, niezbędne jest dostarczenie nam oświadczenia o zwrocie. Możesz zrobić to w dogodny dla Ciebie sposób, np. drogą mailową lub za pośrednictwem poczty. Zachęcamy Cię do skorzystania z przygotowanego przez nas formularza zwrotu.

Zwrotu pieniędzy dokonujemy nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy Twoje oświadczenie o zwrocie towaru. Pamiętaj jednak, że możemy wstrzymać się ze zwrotem środków do czasu dostarczenia nam towaru. Zwrot środków nastąpi tą samą metodą, którą dokonano pierwotnej płatności.

Dokonując zwrotu urządzenia, zadbaj o jego odpowiednie zapakowanie oraz zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie. Pamiętaj również, że stan zwracanego urządzenia nie powinien odbiegać od stanu, w jakim zostało ono do Ciebie dostarczone. Testując urządzenie, zachowaj szczególną ostrożność.

Zasady dokonania zwrotów

Masz prawo dokonać zwrotu bez podania jakiejkolwiek przyczyny - w terminie do 14 dni od momentu, w którym wszedłeś w posiadanie danego przedmiotu. Poinformuj nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy. Wskazane jest jednoznaczne oświadczenie - na przykład pismo wysłane pocztą lub drogą mailową.

Darmowy zwrot

Możesz za darmo zwrócić produkt za pomocą Szybkich Zwrotów InPost, nawet jeśli zamówiłeś swoje urządzenie z dostawą UPS.

  • Wypełnij formularz podlinkowany poniżej lub skorzystaj z aplikacji InPost Mobile.
  • Otrzymany kod zwrotu umieść na przesyłce. Co ważne, nie musisz drukować etykiety!
  • Zwracany produkt możesz odesłać w opakowaniu, które przyszło do Ciebie (wcześniej usuń starą etykietę).
  • Umieść przesyłkę w jednym z paczkomatów InPost, podając swój numer telefonu oraz wygenerowany kod.

Adres do zwrotów:

  • Dział Zwrotów
  • Vasco Electronics Góralski Group S.K.A.
  • ul. Kopalniana 2a
  • 32-540 Trzebinia
  • [email protected]