Polityka zwrotów

Mamy wielkie zaufanie do naszej pracy i produktów. Dlatego urządzenia Vasco są objęte 100% gwarancją zwrotu pieniędzy.

return icon

Łatwy zwrot

refund icon

Warunki zwrotu pieniędzy

damaged icon

Zastrzeżenia dotyczące stanu produktu

Daj nam znać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu. W ciągu kolejnych 14 dni od zgłoszenia, odeślij nam urządzenie wraz z potwierdzeniem zakupu oraz formularzem zwrotu. Możesz również skorzystać z opcji Szybkich Zwrotów InPost.

Zwrotu pieniędzy dokonujemy nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, jednak nie wcześniej niż po doręczeniu nam zwracanego towaru. Zwroty środków będą dokonywane tą samą metodą, którą dokonano pierwotnej płatności.

Jeśli zwracany towar wykazuje uszkodzenia fizyczne, zastrzegamy sobie prawo do odliczenia utraty wartości od kwoty zwrotu. Prosimy zadbać o odpowiednie zapakowanie przedmiotu do przesyłki zwrotnej. W przypadku zagubienia lub kradzieży przesyłki, zwrot kosztów wymaga złożenia wniosku u przewoźnika pocztowego i podlega dochodzeniu.

Zasady dokonania zwrotów

Masz prawo dokonać zwrotu bez podania jakiejkolwiek przyczyny - w terminie do 14 dni od momentu, w którym wszedłeś w posiadanie danego przedmiotu. Poinformuj nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy. Wskazane jest jednoznaczne oświadczenie - na przykład pismo wysłane pocztą lub drogą mailową.

Darmowy zwrot

Możesz za darmo zwrócić produkt za pomocą Szybkich Zwrotów InPost, nawet jeśli zamówiłeś swoje urządzenie z dostawą UPS.

  • Wypełnij formularz podlinkowany poniżej lub skorzystaj z aplikacji InPost Mobile.
  • Otrzymany kod zwrotu umieść na przesyłce. Co ważne, nie musisz drukować etykiety!
  • Zwracany produkt możesz odesłać w opakowaniu, które przyszło do Ciebie (wcześniej usuń starą etykietę).
  • Umieść przesyłkę w jednym z paczkomatów InPost, podając swój numer telefonu oraz wygenerowany kod.

Adres do zwrotów: