Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo do zmiany zdania

Szanujemy Twoje decyzje i respektujemy Twoje prawo do zwrotu zakupionego towaru.

Jeżeli nie jesteś zadowolony z zakupu:

1. Zgłoś chęć zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania urządzenia.

2. W ciągu 14 dni od zgłoszenia, odeślij nam urządzenie wraz z potwierdzeniem zakupu.

3. Odbierz pieniądze za zakupiony sprzęt.

formularz zwrotu publish

Shipping Map Shipping Box

Zwrot pieniędzy

1) W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, również koszty dostarczenia towaru (koszt dostarczenia, to zgodnie z prawem, zawsze kwota najtańszego oferowanego przez sprzedawcę zwykłego sposobu dostawy).

2) Zwrotu pieniędzy dokonujemy nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy, jednak nie wcześniej niż po doręczeniu nam zwracanego towaru.

3) Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Ciebie w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie.

4) Prosimy Cię o niezwłoczne odesłanie towaru na adres: Vasco Electronics Góralski Group S.K.A., Dział Zwrotów, ul. Kopalniana 2a, 32-540 Trzebinia. Termin zostaje zachowany, jeśli przedmiot zostanie odesłany przed upływem 14 dni od poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

5) Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu, jednak pamiętaj, że zwrócimy Ci koszty dostarczenia przesyłki ponoszone przy zakupie.

6) Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo do zwrotu otrzymują tylko osoby indywidualne. Jeśli kupiłeś towar jako firma, nie będziesz miał możliwości skorzystać z tego prawa.

Zwrot to wygoda dla Ciebie, a dla nas cenna informacja na temat jakości świadczonych przez nas usług. Dziękujemy!

Ważne

Masz prawo dokonać zwrotu bez podania jakiejkolwiek przyczyny - w terminie do 14 dni od momentu, w którym wszedłeś w posiadanie danego przedmiotu.

Poinformuj nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy. Wskazane jest jednoznaczne oświadczenie - na przykład pismo wysłane pocztą lub droga mailową:

email Adres do zwrotów:

Dział Zwrotów

Vasco Electronics Góralski Group S.K.A.

ul. Kopalniana 2a

32-540 Trzebinia

kontakt@vasco-electronics.pl