Vasco Electronics przekazuje pomoc dla Ukrainy

Przekazujemy nasze tłumacze elektroniczne

Zgłoś zapotrzebowanie na tłumacz języka ukraińskiego

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje tłumacza mowy do porozumiewania się z uchodźcami, wyślij wiadomość na adres standwithukraine@vasco-electronics.com

W treści maila podaj:

  • ilość potrzebnych urządzeń,
  • nazwę organizacji,
  • adres,
  • osobę kontaktową,
  • liczbę uchodźców.

Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i ustalą szczegóły BEZPŁATNEGO użyczenia tłumaczy.

Tłumacz z ukraińskiego na polski pomaga uchodźcom

Gdy niesiemy komuś pomoc, liczą się nie tylko gesty — ważne są również słowa. A jeśli słowa padają po ukraińsku, to ludzie otrzymujący nasze wsparcie czują się bezpieczniej

Uchodźcy z Ukrainy mierzą się teraz z niewyobrażalną tragedią. Musieli opuścić swój dom, ratując życie przed barbarzyństwem i okrucieństwem wojsk rosyjskich. My możemy podarować im jedynie namiastkę ciepła domowego i poczucia bezpieczeństwa. Warto, abyśmy dodatkowo o to zadbali, rozmawiając z nimi w ich ojczystym języku.

W tej ważnej misji pomoże tłumacz z ukraińskiego na polski. Tłumacze mowy Vasco zapewniają tłumaczenia właśnie w tych językach, zarówno w mowie, jak i piśmie oraz z funkcją tłumaczenia zdjęć.

Znalezienie się poza granicami ojczyzny i zdanie na pomoc nieznajomych jest ogromną tragedią życiową. Zróbmy wszystko, aby nasi sąsiedzi poczuli się chociaż trochę bezpieczniej i pewniej.

Przekazujemy nasze tłumacze elektroniczne

Gdzie tłumacz języka ukraińskiego już pomaga

Nasz tłumacz języków obcych pomaga już w szpitalach w Krakowie, Tomaszowie Lubelskim, Lubaczowie oraz w Ustrzykach Dolnych. Z urządzenia korzystają również karetki pogotowia oraz punkt medyczny w Hrebennem. Do tych miejsc nasze tłumacze trafiły na samym początku.

Przekazujemy bezpłatnie tłumacze fundacjom, organizacjom, stowarzyszeniom, szpitalom itd. Codziennie przybywają kolejne placówki, którym udało nam się pomóc.

Vasco Electronics niesie pomoc dla Ukrainy, wspierając także Fundację Ocalenie oraz Polską Misję Medyczną. Wraz z tą ostatnią powołaliśmy do życia Zespół Ratownictwa Medycznego szybkiego reagowania PMM Vasco Emergency Team.

Tłumacz z ukraińskiego na polski i pomagaj skutecznie

Aby udzielić skutecznej pomocy, nie wystarczy zwykły tłumacz języka ukraińskiego. Urządzenia Vasco wyposażone są w kilka funkcji, które pomogą uniknąć nieporozumień w trudnych sytuacjach, m.in.

  • Tłumaczenie mowy
  • Tłumaczenie ze zdjęć.

Pamiętajmy jednak, że nawet najlepszy tłumacz ukraińskiego nie zastąpi ciepła i wsparcia okazywanego naszym sąsiadom. Dlatego nieśmy pomoc dla Ukrainy każdego dnia i dzielmy się dobrem — ono powróci!

Zapoznaj się z regulaminem użyczenia, który znajdziesz tutaj.