Vasco Traveler Solid 4

Vasco Traveler Solid 4"

Wodoodporne urządzenie mobilne dla podróżujących

 • tłumaczenie mowy
 • nawigacja GPS
 • darmowe połączenia przychodzące
 • wodoodporne, wstrząsoodporne i pyłoodporne

Cena: 1513 zł

Oszczędzasz: 303 zł

Nowa cena

1210 zł

Wodoodporne, wstrząsoodporne i pyłoodporne urządzenie to świetny wybór dla wszystkich podróżujących. Nieważne czy wolisz zażywać słonecznych kąpieli nad Morzem Śródziemnym czy wspinać się na szczyty Alp. Vasco Traveler będzie służył pomocą w każdych warunkach.

Vasco Traveler Solid 4"

Vasco Traveler Solid to wielofunkcyjne, wodoodporne, wstrząsoodporne i pyłoodporne urządzenie dla podróżujących. Możesz bez obaw wziąć je na plażę, w góry czy na morską wyprawę - będzie służyło pomocą w każdych warunkach. Vasco Traveler Solid to urządzenie, dzięki któremu możesz odbierać darmowe połączenia na całym świecie, tłumaczyć mowę w ponad 50 językach, korzystać z precyzyjnej nawigacji GPS oraz korzystać z wbudowanych przewodników. Gdy będzie to konieczne, w każdym kraju świata szybko znajdziesz potrzebny numer alarmowy lub ambasadę, a także wyślesz wiadomość SMS z twoimi współrzędnymi.

Vasco Traveler Solid,  jako innowacyjne urządzenie ułatwiające podróżowanie, jest laureatem prestiżowego konkursu Tech. Travel Award 2015.

Nawigacja GPS

Dostępna w urządzeniu nawigacja GPS jest jedną z najlepszych nawigacji na rynku. Urządzenie zaplanuje najlepszą trasę i dokładnie poprowadzi cię przez najbardziej odległe i niedostępne miejsca. Dzięki Vasco Traveler Solid podróż będzie komfortowa i przyjemna. Wystarczy ustawić miejsce docelowe i podążać za wskazówkami na mapie lub komendami głosowymi.

Rozmawiaj za darmo i ciesz się tanim Internetem na całym świecie

Nieważne w jakim kraju jesteś, Vasco Traveler Solid umożliwia szybką i tanią komunikację z bliskimi. Vasco Traveler Solid zapewnia bezpłatne odbieranie połączeń przychodzących w ponad 160 krajach. Koniec wysokich kosztów roamingu. Dzięki międzynarodowej karcie SIM ceny połączeń wychodzących oraz transferu danych są niższe nawet o 85%.

Poniższa mapa przedstawia kraje, w których działa tłumacz mowy oraz inne funkcje wymagające transferu danych.

[map_traveler]

Przewodnik

Vasco Traveler Solid posiada obszerną bazę przewodników po całym świecie. Dzięki Vasco szybko dowiesz się jak przemieścić się z lotniska Stansted do centrum Londynu lub jakich języków używa się w Sierra Leone. Wszystkie przewodniki działają bez połączenia z Internetem.

Ambasady i numery alarmowe

Vasco Traveler Solid zawiera bazę kontaktów ambasad oraz bazę numerów alarmowych w ponad 150 krajach. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać telefon alarmowy lub wyznaczyć trasę do swojej ambasady.

Tani dostęp do Internetu za granicą - tylko 2 centy za 1 MB!

Tani Internet w całej Europie, USA czy Azji? Vasco Traveler Solid z kartą SIM umożliwi ci dostęp do najtańszego połączenia z Internetem. Cena za 1 MB w pakiecie to tylko 2 centy. Korzystaj z Internetu bez ryzyka naliczenia wysokich kosztów za roaming!! Dodatkowo dzięki funkcji HotSpot uruchamianej w Vasco jednym przyciskiem, możesz współdzielić połączenie internetowe z innymi dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w łączność WiFi i cieszyć się tanim Internetem w każdym miejscu na ziemi!

Sygnał GPS

Dzięki możliwości wysłania sygnału SOS z twoimi aktualnymi współrzędnymi możesz czuć się bezpiecznie nawet w najdalszym zakątku świata. Dzięki tej aplikacji możesz szybko poinformować bliskich, że znalazłeś się w trudnej sytuacji.

Tłumacz mowy

Vasco Traveler Solid to najnowszej generacji elektroniczny tłumacz mowy, który rozpoznaje mowę i tłumaczy całe zdania w ponad 30 językach. Urządzenie wymawia przetłumaczone zdania płynnie z idealnym akcentem.

Dzięki tłumaczowi Vasco porozumiesz się w każdej sytuacji i przełamiesz wszelkie bariery językowe.

Języki

Tabela przedstawia dostępność funkcji dla języków zawartych w urządzeniu.

[langs_list]

Funkcje dodatkowe

 • Prognoza pogody
 • Konwerter walut
 • Przelicznik jednostek
 • Organizator leków – pomaga zaplanować dawkowanie leków.
 • E-mail
 • Przeglądarka internetowa
 • Sklep Play

Zestaw zawiera

 • Vasco Traveler Solid 4"
 • Ładowarka
 • Kabel USB
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Opis techniczny

 • Ekran dotykowy 4“
 • Bateria: Litowo-jonowa, 3000 mAh
 • Micro USB
 • IP-68
 • Wymiary: 135 x 70 x 20 mm
 • Waga: 232 g

Gwarancja

24 miesiące

Łączność

Vasco Traveler Solid precyzyjnie rozpoznaje i tłumaczy mowę dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem poprzez sieć WiFi lub GSM. Dzięki fabrycznie wbudowanej międzynarodowej karcie SIM ilość danych pobieranych podczas wykonywania tłumaczeń jest minimalna. Dostępne w urządzeniu doładowanie karty powinno wystarczyć na kilkuletnie użytkowanie urządzenia . Vasco Traveler automatycznie łączy się z otwartą siecią WiFi, która jest w jego zasięgu, co umożliwia nieograniczone i bezpłatne korzystanie z urządzenia. Darmowe sieci WiFi są już dostępne w większości turystycznych miast Europy, restauracjach i na lotniskach. Jeżeli sieć WiFi nie jest dostępna, urządzenie wykorzystuje sieć GSM za pośrednictwem fabrycznej bezabonamentowej karty SIM, która posiada pakiet danych pozwalający na przetłumaczenie do 5000 zdań. Pamiętaj, że połączenia przychodzące w ponad 160 krajach są całkowicie bezpłatne! Jeżeli potrzebujesz dodatkowe doładowanie konta kliknij poniższy link

Doładuj kartę SIM!

Vasco Traveler Solid 4” został przygotowany tak, aby zmniejszyć do minimum problemy, które mogą pojawić się przy korzystaniu z łączności mobilnej i urządzeń elektronicznych. Korzystanie z urządzenia nie wymaga żadnych konfiguracji ani ustawień. Po otrzymaniu urządzenia wystarczy je rozpakować i włączyć jednym przyciskiem!

Instrukcja obsługi

[manual]

Powiedz innym, co myślisz o tym produkcie

star_border star_border star_border star_border star_border