Vasco Traveler Premium 5"

Tłumacz Mowy, Nawigacja GPS, Telefon

 • tłumaczenie mowy
 • nawigacja GPS
 • połączenia przychodzące 0zł
 • ponad 20 innych funkcji
Dostawa

Dostawa 0 zł

Bezpieczny zakup

Bezpieczny zakup

Zwrot 14 dni

Zwrot 14 dni

Cena

1513 zł

Urządzenie Vasco Traveler Premium 5” to wielofunkcyjne urządzenie dla osób podróżujących. Główną zaletą urządzenia jest możliwość płynnej  komunikacji w ponad 50 językach. Vasco Traveler pozwala także na korzystanie z nawigacji GPS bez konieczności łączenia się z internetem, bezpłatne odbieranie połączeń przychodzących w ponad 160 krajach oraz korzystanie z taniego internetu na całym świecie.

Tłumacz mowy

Vasco Traveler Premium 5” to najbardziej zaawansowany tłumacz elektroniczny dostępny na rynku. Urządzenie wykorzystuje technologię tłumaczenia, która rozpoznaje kontekst zdania oraz świetnie radzi sobie z idiomami, a także słownictwem biznesowym, technicznym oraz medycznym.

Urządzenie rozumie wypowiedziane zdania, szybko tłumacząc nawet długie i skomplikowane zwroty w ponad 50 językach. Vasco Traveler Premium 5” idealnie sprawdzi się zarówno w podróży jak i w pracy.

Vasco Translator Premium 5 play

Tłumacz foto

Dzięki aplikacji tłumacz foto, możesz szybko przetłumaczyć restauracyjne menu, tekst na tablicy informacyjnej, ulotkę czy znak ostrzegawczy i to aż w 40 językach. Niczego nie musisz przepisywać wystarczy że zrobisz zdjęcie!

Nawigacja GPS

Urządzenie zostało wyposażone w precyzyjną nawigację GPS, która działa off-line. Dzięki Vasco Traveler Premium 5”, nawet bez dostępu do internetu, możesz korzystać z najbardziej aktualnych map, wyznaczyć optymalną trasę i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Rozmawiaj za darmo i ciesz się tanim Internetem na całym świecie

Koniec z wysokimi opłatami w roamingu. Dzięki międzynarodowej karcie SIM, w którą wyposażony jest  Vasco Traveler Premium 5”, odbieranie połączeń w ponad 160 krajach jest bezpłatne. Wykonywanie połączeń, wysyłanie SMS-ów oraz korzystanie z internetu jest tańsze nawet o 85%.

Poniższa mapa przedstawia kraje, w których działa tłumacz mowy oraz inne funkcje wymagające transferu danych.

Kliknij wybrany kraj na poniższej mapie i sprawdź nasze ceny.

[map_traveler]

Przewodniki

W urządzeniu dostępna jest obszerna baza przewodników po miastach i atrakcjach turystycznych całego świata, do której  masz dostęp bez przerwy i bez konieczności połączenia z internetem.

Ambasady, numery alarmowe i sygnał SOS

Vasco Traveler Premium 5” posiada bazę numerów alarmowych oraz katalog ambasad na całym świecie. Urządzenie umożliwia szybkie połączenie ze swoją ambasadą,  policją lub pogotowiem - wystarczy wybrać kraj, w którym jesteś. Dodatkowo, gdy potrzebujesz pomocy, możesz szybko wysłać wiadomość SOS wraz z dokładną lokalizacją GPS do swoich bliskich a nawet jednym przyciskiem wyznaczyć trasę do ambasady swojego kraju.

Asystent lotów

Dostępny w urządzeniu “asystent lotów” to doskonałe narzędzie dla wszystkich podróżujących samolotami. Dzięki niemu już nigdy nie spóźnisz się na samolot. “Asystent lotów” to narzędzie, w którym wystarczy wpisać numeru lotu, aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje, jak godzina lotu, numer bramki, ile czasu pozostało do odprawy, jak długo to potrwa, o której zamknięta zostanie bramka, a nawet czy twój samolot nie jest spóźniony. To wszystko przy uwzględnieniu stref czasowych, w których nietrudno się pogubić podczas dalszych podróży.

Tani dostęp do Internetu za granicą - tylko 2 centy za 1 MB!

Tani Internet w całej Europie, USA czy Azji? Vasco Traveler Premium z kartą SIM umożliwi ci dostęp do najtańszego połączenia z Internetem. Cena za 1 MB w pakiecie to tylko 2 centy. Korzystaj z Internetu bez ryzyka naliczenia wysokich kosztów za roaming!! Dodatkowo dzięki funkcji HotSpot uruchamianej w Vasco jednym przyciskiem, możesz współdzielić połączenie internetowe z innymi dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w łączność WiFi i cieszyć się tanim Internetem w każdym miejscu na ziemi!

Konwersacja

Specjalnie zaprojektowana aplikacja pozwala na komunikację dwóch osób posługujących się różnymi językami. Cała rozmowa przebiega płynnie i jest zapisywana w archiwum co umożliwia powrót do wcześniejszych wypowiedzi w dowolnym momencie.

Języki

Poniższa tabela pokazuje dostępność funkcji dla wszystkich języków zawartych w urządzeniu.

[langs_list]

Specyfikacja

Dodatkowe funkcje vasco traveler premium 5” przydatne w każdej podróży

 • Przelicznik jednostek
 • Aparat
 • Przeglądarka internetowa
 • Kalkulator
 • Zegar i budzik
 • Kalendarz
 • Notatnik
 • Facebook
 • Gmail
 • Poczta e-mail.
 • Sklep Play

Urządzenie może zostać wyposażone w dodatkowe aplikacje. Wystarczy zalogować się w sklepie Google Play, aby uzyskać dostęp do kilkudziesięciu tysięcy aplikacji konfigurując urządzenie według własnych potrzeb.

Opis techniczny

 • Ekran: 5”, IPS, HD LCD 1280*720
 • Procesor: MT6735P QUAD CORE 1.0GHz
 • Pamięć RAM: 1 GB
 • Pamięć ROM: 8 GB
 • Bateria: Litowo-jonowa 2200mAh
 • Wejście USB: MicroUSB
 • Wejście słuchawkowe: 3,5 mm
 • Wymiary: 144.3*71.7*8.0 mm
 • Waga: 143 g

Zestaw zawiera

 • Vasco Traveler Premium 5"
 • Kabel USB
 • Ładowarka
 • Pełna drukowana instrukcja w języku polskim

Gwarancja

24 miesiące

Łączność

Vasco Traveler Premium 5” precyzyjnie rozpoznaje i tłumaczy mowę dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem poprzez sieć WiFi lub GSM.

Dzięki fabrycznie wbudowanej międzynarodowej karcie SIM ilość danych pobieranych podczas wykonywania tłumaczeń jest minimalna. Dostępne w urządzeniu doładowanie karty powinno wystarczyć na kilkuletnie użytkowanie urządzenia .

Vasco Traveler automatycznie łączy się z otwartą siecią WiFi, która jest w jego zasięgu, co umożliwia nieograniczone i bezpłatne korzystanie z urządzenia. Darmowe sieci WiFi są już dostępne w większości turystycznych miast Europy, restauracjach i na lotniskach.

Jeżeli sieć WiFi nie jest dostępna, urządzenie wykorzystuje sieć GSM za pośrednictwem fabrycznej bezabonamentowej karty SIM, która posiada pakiet danych pozwalający na przetłumaczenie do 5000 zdań. Pamiętaj, że połączenia przychodzące w ponad 160 krajach są całkowicie bezpłatne!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowe doładowanie konta kliknij poniższy link

Doładuj kartę SIM!

Vasco Traveler Premium 5” został przygotowany tak, aby zmniejszyć do minimum problemy, które mogą pojawić się przy korzystaniu z łączności mobilnej i urządzeń elektronicznych. Korzystanie z urządzenia nie wymaga żadnych konfiguracji ani ustawień. Po otrzymaniu urządzenia wystarczy je rozpakować i włączyć jednym przyciskiem!

Instrukcja obsługi

[manual]

Opinia o produkcie

Średnia ocena star star star star star 5

star star star star star 5/5
Krzysztof , 2020-08-12

Na wyprawy idealny, uratował mi życie nie raz.

star star star star star 5/5
Gregor , 2020-08-11

Moje wakacje zagranicą wyglądają kompletnie inaczej. Gadam z wszystkimi i mam z tego niezłą frajde! Polecam!

star star star star star 5/5
paulaa , 2020-03-11

Kupiliśmy przed wyjazdem do Malezji, sprawdził się.

star star star star star 5/5
STANISLAW , 2019-10-06

Wlasnie taki chcialem miec

star star star star star 5/5
Lukier 13 , 2019-04-08

No, no ,extra zabawka , oczywiście pożyteczna.

Powiedz innym, co myślisz o tym produkcie

star_border star_border star_border star_border star_border