Vasco Mini 2

Inteligentny tłumacz języków z bezpłatnym internetem w 150 krajach

 • nielimitowany i bezpłatny internet w 150 krajach
 • tłumaczenie mowy w 50+ językach
 • dokładność 96%
 • poręczny kształt, łatwa obsługa
 • perfekcyjna wymowa

Produkt archiwalny

Ta oferta jest nieaktualna.

Sprawdź inne nasze produkty:

Poznaj Vasco Mini 2 - twój osobisty inteligentny tłumacz języków, dzięki któremu porozmawiasz w ponad 50 językach na całym świecie. I nie musisz znać żadnego z nich. Tłumacz mówiący Vasco Mini 2 zrobi to za Ciebie.

Darmowy Internet w ponad 150 krajach

Wszystkie nowoczesne tłumacze języków potrzebują połączenia z internetem, ale tylko Vasco Mini 2 daje Ci to za darmo, na zawsze. Nasz tłumacz jest wyposażony w kartę SIM, dzięki której natychmiastowo łączy się z naszym serwerem tłumaczeniowym w ponad 150 krajach. Bez abonamentu, bez żadnych dodatkowych kosztów - to jedyne takie rozwiązanie na świecie.

Free Internet

Jak to działa?

Wystarczy że włączysz inteligentny tłumacz, wybierzesz języki i już możesz rozmawiać. Vasco Mini 2 rozpozna to co mówisz, przetłumaczy na wybrany przez Ciebie język i wypowie na głos tak, jakby powiedział to native speaker.

Mini 2 play

Nowy wymiar rozmowy

Zapomnij o przestarzałych słownikach i rozmówkach. Dzięki Vasco Mini 2 nawiążesz nowe znajomości na całym świecie. I nie musisz do tego znać żadnych języków obcych. Tłumacz języka Vasco Mini 2 tłumaczy szybko i bezbłędnie. Po prostu wybierz język, w którym chcesz rozmawiać i ciesz się swobodną rozmową! I to wszystko dzięki urządzeniu, które mieści się w każdej kieszeni!

Vasco Mini 2 został ogłoszony tłumaczem roku 2019 i otrzymał prestiżową nagrodę Global Mobile Award na targach w Barcelonie, w lutym 2020 roku. W uzasadnieniu jury opisało nasz tłumacz jako “inteligentne rozwiązanie, które rozumie potrzeby użytkownika.” Według międzynarodowego panelu ekspertów nasza firma stawia na prostotę rozwiązań i bezbłędne działanie urządzenia.

glomo-award

Odłóż słownik i zacznij prawdziwą konwersację

Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i potrzebujesz zapytać o drogę. A może masz partnera biznesowego w Chinach i nie możecie się porozumieć? Wszyscy to znamy. Tę niezręczną ciszę i nieudane próby porozumiewania się na migi.

Tłumacz języków Vasco jest właśnie po to, żeby takich sytuacji uniknąć, bo dzięki niemu trafisz do celu i porozmawiasz z każdym, o wszystkim - to zupełnie jak znać więcej niż 50 języków!

vasco electronics

Niezwykle prosta obsługa - tłumacz języka, który działa od razu!

Boisz się technologii? Swój lęk odłóż na bok, a do ręki weź tłumacz mówiący Vasco Mini 2. Jego intuicyjne menu i duże, fizyczne przyciski sprawiają, że korzystanie z urządzenia najnowszej generacji jest dziecinnie proste. Mało tego! Wystarczy wyciągnąć tłumacz z pudełka i zacząć rozmowę, bez konfiguracji, bez kupowania karty SIM, od razu!

Inteligentny tłumacz - najlepszy sposób na naukę języka

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, czy masz ważne spotkanie biznesowe, z tłumaczem języków Vasco Mini 2 szybko i naturalnie podniesiesz swoje kompetencje językowe. Nasz tłumacz pomoże Ci poznać podstawowe zwroty w ponad 50 językach, a dzięki idealnej wymowie nauczysz się także akcentu. Zacznij uczyć się już dzisiaj.

icon1
Precyzyjny mikrofon z redukcją szumów
icon2
Bezpłatny internet 4G na tłumaczenia w 150 krajach
icon3
Precyzyjna wymowa jak native speaker
icon4
Mocna bateria do 160h czuwania
icon5
Intuicyjna nawigacja
icon6
2” ekran dotykowy
icon7
Solidna obudowa
icon8
10 silników tłumaczeniowych
icon9
Głośnik 84 Db do pracy w każdych warunkach
icon10
Wygodne, wypukłe przyciski

Dlaczego Vasco Mini 2?

Mini 2 jako jedyny tłumacz na świecie posiada wbudowaną kartę SIM z nielimitowanym, darmowym Internetem do tłumaczeń w ponad 150 krajach. Na zawsze. Bez dodatkowych opłat.

Możesz spotkać inne urządzenia, z pozoru podobne do naszego, ale pamiętaj co wyróżnia Vasco Mini 2 na tle konkurencji.

 • Darmowy, nielimitowany internet w ponad 150 krajach, na zawsze!
 • 10 odrębnych silników tłumaczeniowych
 • Serwer zlokalizowany w Polsce, na którym wszelkie dane są bezpieczne i zaszyfrowane
 • Produkt polski - zaprojektowany i zaprogramowany przez polski zespół
 • Wysyłka z Polski
 • Menu w języku polskim oraz ponad 20 innych językach
 • Wsparcie klienta w języku polskim, zawsze miła i profesjonalna obsługa
 • Możliwość odbioru osobistego w Krakowie i Warszawie

Darmowe aktualizacje tłumacza języka dostajesz na zawsze

Oprogramowanie Vasco Mini 2 jest ciągle ulepszane, a dzięki temu tłumaczenia są jeszcze lepsze. W prezencie, dostajesz od nas całkowicie darmowe i dożywotnie aktualizacje systemu, które pobierzesz i zainstalujesz zaledwie jednym przyciskiem!

Darmowe aktualizacje ... Update

Tłumacz mówiący Vasco Mini 2 obsługuje ponad 50 języków

Rozpoznaje mowę, tłumaczy i wymawia tłumaczenie na głos nawet w hałaśliwym otoczeniu. Zobacz listę funkcjonalności i języków obsługiwanych przez automatyczny translator Vasco Mini 2:

[langs_list]

Specyfikacja

vasco electronics
Ekran 2”, TFT 240*320
Procesor MT6735
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Bateria Lithium-ionium 1200mAh
Wejście słuchawkowe 3.5 mm
Wejście USB Micro USB
Wymiary 42 x 113 x 12 mm
Waga 70 g
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi: [manual]

Paryż, Tokio, Nowy Jork - wszystko jedno!

Z automatycznego translatora Vasco Mini 2 możesz korzystać wszędzie i bez ograniczeń. Wszystko dzięki wbudowanej karcie SIM - bez umowy, bez kosztów, bez limitu! Karta pozwala urządzeniu połączyć się z serwerem, który obsługuje aż 10 silników tłumaczeniowych. Dzięki temu tłumaczenia są dokładne, a Vasco Mini 2 działa szybko i skutecznie.

Nieważne czy jesteś w Stanach Zjednoczonych czy Japonii. Automatyczny translator Vasco Mini 2 pozwoli Ci na nieskrępowane rozmowy zarówno w sklepie, na ulicy, jak i przy stole.

[map_aeris]

Zestaw zawiera

 • Vasco Mini 2
 • wbudowaną międzynarodową kartę SIM z darmowym internetem do tłumaczeń, na zawsze
 • etui ochronne - gratis!
 • kabel USB
 • ładowarkę
 • instrukcję obsługi w języku polskim