Vasco Mini 2

Rozmawiaj w ponad 40 językach bez ograniczeń!

Nasz flagowy produkt - tłumacz Vasco Mini - doczekał się następcy. Jeszcze łatwiejsza obsługa, jeszcze szybsze tłumaczenie i co najważniejsze z bezpłatnym internetem na tłumaczenia, bez żadnych ograniczeń w ponad 150 krajach!

Cena
1236 zł

Najmniejszy tłumacz elektroniczny

Zapomnij o przestarzałych słownikach i rozmówkach. Dzięki Vasco Mini 2 nawiążesz nowe znajomości na całym świecie. I nie musisz do tego znać żadnych języków obcych.

Mini 2 tłumaczy szybko i bezbłędnie. Po prostu wybierz język, w którym chcesz rozmawiać i ciesz się swobodną rozmową! I to wszystko dzięki urządzeniu, które mieści się w każdej kieszeni!

Odłóż słownik i zacznij prawdziwą konwersację

Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i potrzebujesz zapytać o drogę. A może masz partnera biznesowego w Chinach i nie możecie się porozumieć? Wszyscy to znamy. Tę niezręczną ciszę i wymachiwanie rękami w celu dogadania się chociażby na niby.

Tłumacz elektroniczny Vasco jest właśnie po to, żeby takich sytuacji uniknąć Dzięki niemu trafisz do celu i dobijesz targu. Wszystko to mówiąc tylko po polsku! Resztę Mini 2 zrobi za Ciebie.

Paryż, Tokio, Nowy Jork - wszystko jedno!

Tłumacz Vasco Mini 2 działa wszędzie i bez ograniczeń. Wszystko dzięki wbudowanej karcie SIM - bez umowy, bez kosztów, bez limitu! Karta pozwala urządzeniu połączyć się z naszymi serwerami, które znajdują się ą na wszystkich kontynentach i obsługują aż 5 silników tłumaczeniowych! Dlatego tłumaczenia są tak dokładne, a Vasco działa wszędzie tak szybko i skutecznie!

Nieważne czy jesteś w Stanach Zjednoczonych czy Japonii. Vasco Mini 2 pozwoli Ci na nieskrępowane rozmowy zarówno w sklepie czy na ulicy, jak i przy stole.

Mini2

Niezwykle prosta obsługa - działa od razu!

Boisz się technologii? Odłóż ten lęk na bok i weź do ręki Vasco Mini 2. Jego intuicyjne menu i duże, fizyczne przyciski sprawiają, że korzystanie z urządzenia najnowszej generacji jest dziecinnie proste. Mało tego! Wystarczy tłumacz wyciągnąć z pudełka i zacząć rozmowę, bez konfiguracji, bez kupowania karty SIM!

Darmowe i dożywotnie aktualizacje

Oprogramowanie Vasco Mini 2 jest ciągle ulepszane, a dzięki temu tłumaczenia są jeszcze lepsze. W prezencie, dostajesz od nas całkowicie darmowe i dożywotnie aktualizacje systemu, które pobierzesz i zainstalujesz zaledwie jednym przyciskiem!

Rozmawiaj w ponad 40 językach na całym świecie

Vasco Mini 2 obsługuje ponad 40 języków. Rozpoznaje mowę, tłumaczy i wymawia tłumaczenie na głos nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Zobacz listę języków i funkcjonalności obsługiwane przez Vasco Mini 2.

[langs_list]

Najlepszy tłumacz elektroniczny na świecie

Zaufaj ekspertom. Nie ma lepszego tłumacza mowy niż Vasco Mini 2. Nie ma dokładniejszych tłumaczeń otrzymanych w tak szybkim tempie. I nikt nie da Ci możliwości korzystania z urządzenia za darmo i bez ograniczeń.

Zobacz listę krajów, które możesz swobodnie i bezpiecznie zwiedzać dzięki Mini2:

Afganistan, Albania, Algieria, Anguilla, Arabia Saudyjska, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbejdżan, Bahrajn, Bangladesz, Belgia, Belize, Białoruś, Boliwia, Bonaire, Brunei, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czad, Czarnogóra, Czechy, Dania, DR Konga, Egipt, Estonia, Fidżi, Filipiny, Finlandia, Francja, Gabon, Ghana, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Gruzja, Gujana, Gujana Francuska, Gwinea, Haiti, Hiszpania, Holandia, Honduras, Hongkong, Indie, Indonezja, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Jersey, Kambodża, Kamerun, Kanada, Katar, Kazachstan, Kenia, Kirgistan, Kongo, Korea Południowa, Kuwejt, Laos, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Makau, Malawi, Malezja, Malta, Mołdawia, Monako, Mongolia, Nepal, Niemcy, Nigeria, Norwegia, Nowa Zelandia, Pakistan, Palestyna, Panama, Papua Nowa Gwinea, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rosja, RPA, Rumunia, Salwador, Samoa, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Sudan Południowy, Surinam, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tajwan, Tanzania, Tonga, Trynidad i Tobago, Tunezja, Turcja, Uganda, Ukraina, USA, Uzbekistan, Vanuatu, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej, Wyspa Man, Wyspy Alandzkie, Wyspy Owcze, Zambia

Specyfikacja

 • Ekran: 2”, TFT 240*320
 • Procesor: MT6735
 • Pamięć RAM: 1 GB
 • Pamięć ROM: 8 GB
 • Bateria: Litowo-jonowa 1200mAh
 • Modem 3G/4G
 • Wi-Fi 2.4 GHz
 • Wejście USB: MicroUSB
 • Wejście słuchawkowe: 3,5 mm
 • Wymiary: 42 x 113 x 12 mm
 • Waga: 70 g

Wymiary Mini2

Vasco Mini Set

Zestaw zawiera

 • Vasco Mini 2
 • Kabel USB
 • Ładowarkę
 • Pełną drukowaną instrukcja w języku polskim