VASCO TRAVELER - NIEZASTĄPIONY ASYSTENT PODRÓŻY - DOSKONAŁY PREZENT DLA PODRÓŻNIKA

Przenośne tłumacze Vasco Traveler wyposażone są w szereg aplikacji ułatwiających podróżowanie i komunikację. Dzięki temu nasze wyjazdy będą bezpieczniejsze i tańsze. Pośród najważniejszych funkcji udostępnianych przez produkty serii Vasco Traveler na szczególne wyróżnienie zasługują: precyzyjna nawigacja dostępna w trybie offline oraz obsługujący ponad 50 języków zaawansowany przenośny tłumacz elektroniczny rozpoznający mowę. Urządzenie posiada również pełną bazę numerów alarmowych i placówek dyplomatycznych na całym świecie oraz dostęp do taniego internetu w większości miejsc na świecie w cenie od 0,02 USD / MB. Każde urządzenie Vasco wyposażone jest w kartę SIM umożliwiającą korzystanie z zasięgu w ponad 200 krajach. To czyni Vasco Traveler doskonałym narzędziem w rękach każdego podróżnika, bez względu na posiadane doświadczenie oraz cel podróży.

Jaki Traveler wybrać?

Vasco Traveler dostępny jest w opcji 5- i 7-calowej Vasco Premium. Dzięki temu można z łatwością dobrać Traveler, pod kątem swoich potrzeb i oczekiwań. Bez względu na to czy przenośny tłumacz miałby być używany w niedostępnych, dzikich pustkowiach czy sercu wielkich miast. Każdy jest w stanie wybrać taką wersję Vasco Traveler, która najlepiej spełni swoją funkcję.

Niezawodność Vasco Traveler została potwierdzona w szeregu wymagających testów, przeprowadzonych w różnych warunkach odzwierciedlających rzeczywiste okoliczności używania urządzenia.

Wielofunkcyjność przenośnego tłumacza Vasco Traveler oraz jego dostosowanie pod turystykę sprawia, że jest to najczęściej polecane urządzenie jako prezent dla podróżnika.