-20%
translator mowy

Vasco Translator Premium 5"

Tłumacz elektroniczny z rozpoznawaniem mowy

  • tłumaczenie mowy w ponad 50 językach
  • perfekcyjna wymowa
  • szybkie i dokładne działanie
  • tłumacz foto
Dostawa

Dostawa 0 zł

Bezpieczny zakup

Bezpieczny zakup

Zwrot 14 dni

Zwrot 14 dni

Cena: 1310 zł

Oszczędzasz: 262 zł

Nowa cena

1048 zł

Vasco Translator Premium 5" to najnowszej generacji tłumacz mowy, który rozpoznaje i tłumaczy nawet długie i skomplikowane teksty w ponad 50 językach. Dzięki perfekcyjnej wymowie przetłumaczonych zdań oraz szybkości działania, urządzenie umożliwia swobodną komunikację nawet jeżeli nie znasz podstaw żadnego języka obcego.

Translator dla każdego

Tłumacz Vasco jest wysoko oceniany przez klientów na całym świecie. Jego skuteczność oraz łatwa i intuicyjna obsługa zostały docenione przez służby mundurowe, ratownicze, wojsko oraz urzędy wielu krajów Europy. Wystarczy wypowiedzieć lub wpisać dowolne słowo lub zdanie, aby uzyskać dokładne tłumaczenie.

Łatwość obsługi

Vasco Translator Premium 5" to proste w obsłudze urządzenie, które nie wymaga żadnej konfiguracji ze strony użytkownika. Wystarczy je uruchomić i można od razu rozpocząć tłumaczenie.

Vasco Translator Premium 5 play
Ikona1
Zasięg 4G w ponad 160 krajach, bez umowy i abonamentu
Ikona2
Głośnik 84 Db do pracy w każdych warunkach
Ikona3
Dokładna wymowa jak native speaker
Ikona4
Mocna bateria do 160h czuwania
Ikona5
6 silników tłumaczeniowych
Ikona6
Ekran dotykowy 5”
Ikona7
Solidna obudowa

Konwersacja

Wbudowana funkcja “Konwersacja” umożliwia prowadzenie swobodnej rozmowy pomiędzy osobami komunikującymi się w różnych językach. W każdej chwili można wrócić do wcześniejszych wypowiedzi, a całą konwersację zapisać w pamięci urządzenia.

Tłumacz foto

Dzięki aplikacji tłumacz foto, możesz szybko przetłumaczyć restauracyjne menu, tekst na tablicy informacyjnej, ulotkę czy znak ostrzegawczy i to aż w 40 językach. Niczego nie musisz przepisywać wystarczy że zrobisz zdjęcie!

translator mowy

Multitalk

MultiTalk to nowość w ofercie Vasco Electronics. Funkcja umożliwia szybką i płynną rozmowę z wieloma osobami, które posługują się różnymi językami. Tłumaczenie odbywa się w czasie rzeczywistym w bardzo dobrej jakości. MultiTalk może połączyć ze sobą nawet 100 osób np. w jednym miejscu, ale też z dowolnego miejsca na świecie. To idealne rozwiązanie, które można wykorzystać podczas spotkania biznesowego, w fabryce lub podczas konferencji. Jego funkcjonalność docenią również przewodnicy czy piloci wycieczek.

translator mowy multitalk

translator mowy multitalk

translator mowy multitalk

translator mowy multitalk

Aktualizacja

Vasco Translator to międzynarodowy lider wśród tłumaczy elektronicznych. Urządzenie wykorzystuje najlepsze dostępne na świecie silniki tłumaczeniowe. Translator poradzi sobie nawet ze skomplikowanymi tłumaczeniami. Oprogramowanie jest na bieżąco udoskonalane, a jego aktualne wersje można zawsze bezpłatnie i automatycznie zainstalować wybierając odpowiednią opcję z menu urządzenia.

Darmowa aktualizacja ... aktualizacje

Języki

Urządzenie rozpoznaje mowę w ponad 50 językach. Poniższa tabela przedstawia funkcje dostępne dla poszczególnych języków.

[langs_list]

Specyfikacja

Translator 5 wymiary
Ekran 5”, IPS, HD LCD 1280*720
Procesor MT6735P QUAD CORE 1.0GHz
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Bateria Litowo-jonowa 2200mAh
Wejście USB Micro USB
Wejście słuchawkowe 3,5 mm
Wymiary 144.3 x 71.7 x 8.0 mm
Waga 143 g
Instrukcja obsługi [manual]

Łączność

Vasco Translator zawdzięcza swoją dokładność i niezawodność stałemu połączeniu z internetem. Zainstalowana w urządzeniu międzynarodowa karta SIM sprawi, że podczas korzystania z tłumacza nie odczujesz, że urządzenie działa on-line. Wygoda i precyzja tego rozwiązania sprawia, że zagraniczne podróże stają się jeszcze bardziej swobodne, a rozmowa z obcokrajowcami łatwa i przyjemna.

W każdej chwili możesz doładować kartę na stronie vasco-sim.com.

Urządzenie jest proste w obsłudze, nie wymaga żadnej konfiguracji ani wiedzy technicznej. Można z niego korzystać od razu po uruchomieniu. Poniższa mapa pokazuje kraje, w których działa Vasco Translator Premium 5”.

[map_translator]

Zestaw Zawiera

  • Vasco Translator Premium 5”
  • kabel USB
  • ładowarka
  • instrukcja obsługi w języku polskim

Opinia o produkcie

Średnia ocena star star star star star 5

star star star star star 5/5
podróżnik , 2020-06-17

najlepsza inwestycja roku 2018 ;) Był ze mną w Grecji, Turcji i w Stanach Zjednoczonych ( konkretnie stan Floryda, Hawaje)

star star star star star 5/5
xAnia , 2020-03-11

Korzystałam podczas wyprawy do Tajlandii, naprawdę można było się dogadać.

star star star star star 5/5
user123 , 2020-03-11

Kupiłem rodzicom przed wyjazdem do Hiszpanii, teraz się z nim nie rozstają

Powiedz innym, co myślisz o tym produkcie

star_border star_border star_border star_border star_border