Vasco Electronics po targach CES 2022 w Las Vegas

4 lutego 2022

CES to obecnie jedno z największych wydarzeń skupionych wokół technologii na świecie. Pojawiły się jednak głosy, że tegoroczna edycja będzie niewypałem, ponieważ wiele ważnych firm zdecydowało się na zdalny udział w targach ze względu na rekordową liczbę zakażeń COVID-19 w Stanach Zjednoczonych. Nic jednak bardziej mylnego. BMW prezentujące samochód zmieniający kolor, Sony z nowymi szczegółami dotyczącymi okularów VR o nazwie PS VR2 dla PS5, no i my, Vasco Electronics, i nasz rewolucyjny translator mowy. Wszyscy sprawiliśmy, że CES 2022 był wydarzeniem jak najbardziej udanym i wyjątkowym.

CES 2022 — najciekawsze momenty

Pomimo że wiele ważnych firm zdecydowało się na udział online, to CES 2022 zaowocował wieloma niezwykle interesującymi prezentacjami produktów i innowacji, które niejako przybliżają nas do przyszłości znanej z filmów Sci-Fi. Jeśli chodzi o te ciekawsze rzeczy, to na targach mogliśmy, na przykład, dowiedzieć się, że firma z Vancouver o nazwie Scanbo pracuje nad rozwiązaniem pozwalającym badać glukozę bez konieczności bolesnego ukłucia palca. Co więcej, wiele nowinek ze świata Virtual Reality, czy Augmented Reality, wyraźnie wskazuje na szybki rozwój w tych dwóch obszarach — a warto zaznaczyć, że oryginalny zestaw Oculus Rift pojawił się na Kickstarterze 10 lat temu, więc to bardzo duży i szybki postęp.

Żeby tego wszystkiego było jeszcze mało, to Engineered Arts, czyli producent humanoidalnych robotów, wprawił wszystkich w osłupienie, prezentując swojego nowego robota o nazwie Ameca. Od innych wyróżnia się on tym, że potrafi w prawie idealny sposób odwzorować mimikę ludzkiej twarzy.

Przełam bariery językowe

 

Uczestnicy targów mogli również pojeździć Teslą przez tunel pod Las Vegas Convention Center (LVCC), który został wybudowany przez The Boring Company. Według danych Las Vegas Convention and Visitors Authority (LVCVA), podczas targów przejechało przez niego nawet 17 000 uczestników.

Czytaj więcej  Jak powiedzieć "Kocham cię" w różnych językach

Ale dość już o innych. Czas sprawdzić, jak Vasco Electronics spędziło czas w Nevadzie.

Zdjęcie Vasco Translator M3 na pustyni w Nevadzie.

To nie tak! Podziwianie widoków pięknej pustyni w Nevadzie nie było jedynym punktem programu…

Vasco Electronics po CES 2022

Podczas CES 2022 mieliśmy okazję zaprezentować nasze rewolucyjne tłumacze elektroniczne ludziom z całego świata. Do naszego stoiska przybyło wielu dziennikarzy portali technologicznych, a także zwykłych uczestników targów, których zainteresowały nasze urządzenia. Dodatkowo delegacja z naszej firmy miała okazję podzielić się planami na dalszy rozwój Vasco Electronics oraz tym, jak nam minął rok 2021.

Przeżyjmy to jeszcze raz dzięki poniższej fotorelacji:

Zdjęcie pokazujące stoisko Vasco Electronics na CES 2022 oraz uczestników targów.

Stoisko Vasco Electronics na CES 2022, po lewej Dr Maciej Kawecki, a po prawej Maciej Góralski — CEO Vasco Electronics.

Stoisko Vasco Electronics w Las Vegas Convention Center na tegorocznej edycji CES.

Nasz tłumacz głosowy umożliwia skuteczne porozumiewanie się w ponad 70 językach. Co więcej, jesteśmy jedyną firmą na świecie, której urządzenia posiadają kartę SIM zapewniającą darmowy i nielimitowany internet na zawsze w prawie 200 krajach. Inni producenci nakładają limity na swoje karty SIM — jeśli go przekroczysz, musisz płacić dodatkowo za dane. Żadnych dodatkowych kosztów, jeśli chodzi o nasze urządzenia!

Tak czy siak, widzimy się na następnej edycji CES!

W pigułce:

CES to jedne z największych na świecie targów technologicznych. Pomimo tego, że niektóre firmy przestawiły się na wirtualną obecność z powodu pandemii COVID-19, edycja CES z 2022 roku nie zawiodła nikogo. Wydarzenie było pełne ekscytujących i intrygujących innowacji, z których wiele pokazywało przyszłość technologii. Jedną z największych atrakcji CES było kieszonkowe urządzenie tłumaczące firmy Vasco Electronics, które pozwala użytkownikom rozumieć ponad 70 języków. Urządzenie cieszyło się dużą popularnością wśród dziennikarzy technologicznych i zwykłych uczestników, którzy byli zainteresowani sposobem działania najnowocześniejszej technologii.

Czytaj więcej  Jak zaoszczędzić w podróży? – cz. 1

FAQ:

Jaki jest główny cel CES?

Głównym celem CES jest pokazanie światu najnowszych i największych nowinek technologicznych.

Co było największą atrakcją CES 2022?

Największą atrakcją CES 2022 była szeroka gama innowacyjnych produktów i ich prezentacja.

Ilu uczestników ma zazwyczaj CES?

CES ma zwykle około 155 000 uczestników.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Afryka to kontynent pełen cudów, który wzywa do siebie podróżników z całego świata. Nic dziwnego więc, że wielu z nas chciałoby poznać najważniejsze informacje o Afryce. Od rozległych sawann po tętniące życiem miasta, to kraina różnorodności i bogatej historii. A więc...

SI w podróży

SI w podróży

Rozwój nowych technologii wpłynął nie tylko na rynek pracy. Sztuczna inteligencja pomoże Ci też w podróży. Na dodatek nie zawsze na takie sposoby, jakich się spodziewasz. Od planowania wycieczek, po tłumaczenie rozmów  na wakacjach - SI ułatwi Ci wycieczki za granicę....

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

W filmie Avatar reżyser James Cameron przeniósł widzów na pełen życia księżyc o nazwie Pandora. To właśnie tam żyje rdzenna ludność znana jako Na'vi. Jednym z elementów tego kinowego arcydzieła jest język obcej cywilizacji Na'vi i to na nim się tutaj skupimy. Bez...

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Wszyscy wiemy, jak wyrazić miłość w naszym ojczystym języku. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak powiedzieć "Kocham cię" w różnych językach? Jak jest "Kocham cię" po hiszpańsku? Albo "kocham cię" po francusku? Być może marzy Wam się też scenariusz z "To...

Jaki jest najłatwiejszy język świata?

Jaki jest najłatwiejszy język świata?

Gdy chcemy nauczyć się nowego języka, często zastanawiamy się, jak trudno będzie nam to zrobić. Dobrze byłoby więc znaleźć w miarę łatwy język do nauki. My jednak pójdziemy o krok dalej. Sprawdzimy tutaj, jaki jest najłatwiejszy język świata lub jaki język jest prosty...