Skip to main content

Wreszcie jest – najnowszy tłumacz mowy Vasco Translator M3!

Urządzenie, na które czekało wielu. Od teraz żadna rozmowa z kimkolwiek na świecie nie będzie niemożliwa. Nawiązuj nowe znajomości i kontaktuj się ze swoimi znajomymi oraz partnerami biznesowymi bez przeszkód i nieporozumień. Dzięki Vasco Translatorowi M3 zarówno te wyjątkowe, jak i codzienne chwile Twojego życia staną się łatwiejsze.

Vasco Translator M3 to nowoczesny kieszonkowy tłumacz mowy. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze, oraz szybki i precyzyjny w działaniu. Dokładnie tłumaczy na ponad 70 języków, co oznacza, że możesz się porozumieć z nawet 90% mieszkańców Ziemi. Tłumaczenie zajmuje zaledwie 0,5 sekundy, a jego poprawność, dzięki zastosowaniu sześciu różnych silników tłumaczeniowych, wynosi aż 96%. Vasco Translator M3 posiada wbudowaną kartę SIM, która zapewnia darmowy, dożywotni dostęp do Internetu do tłumaczeń. Działa w prawie 200 krajach i nie wymaga dostępu do zewnętrznych źródeł Internetu takich jak sieci Wi-Fi.

Vasco tłumaczący rozmowę biznesową

 

Vasco Translator M3 jest wyposażony w dwa mikrofony aby poprawnie rozpoznać mowę i specjalnie zaprojektowane mocne głośniki, dzięki którym tłumaczenia są słyszalne nawet w bardzo głośnym otoczeniu. Wydajna bateria po całkowitym naładowaniu może pracować nawet do 180 godzin.

TranslaCall – pozwala na przetłumaczenie rozmów telefonicznych na ponad 40 języków. Ta całkowicie unikalna funkcja nie jest dostępna w żadnym innym tłumaczu elektronicznym na rynku! Wystarczy, że położysz Vasco Translator M3 obok swojego telefonu, włączysz tryb głośnomówiący, wybierzesz interesujący Cię język i wykonasz połączenie. Zarówno Ty, jak i Twój rozmówca będziecie mogli swobodnie rozmawiać, każdy w swoim języku – bez względu na to, jakim się posługujecie. To rozwiązanie idealne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy wiele spotkań musi być przeprowadzanych na odległość. 

MultiTalk – tłumacz konferencyjny, umożliwiający przekładanie wypowiedzi i rozmów na wiele języków w tym samym czasie. To świetne rozwiązanie dla uczestników międzynarodowych konferencji i spotkań online, w których bierze udział nawet 100 mówiących różnymi językami osób! Zapomnij o tremie związanej z wystąpieniami w obcym języku. Skup się na kwestiach merytorycznych, a tłumaczenie równoległe na wiele języków zostaw Vasco Translatorowi M3. 

Czytaj więcej  Jedziemy na GITEX do Dubaju!

 

Przełam bariery językowe

 

Vasco na stole podczas rozmowy biznesowej

 

Tłumacz Foto – tłumaczy drukowane teksty ze zdjęć zrobionych wbudowanych aparatem. Menu w restauracji, tablica informacyjna na lotnisku czy opis produktu w sklepie? Wystarczy, że uruchomisz aplikację i zrobisz zdjęcie interesującego Cię tekstu. Tłumaczenie na wybrany język pojawi się w kilka sekund, dzięki czemu już zawsze i wszędzie będziesz rozumiał napisy dookoła siebie.

Natychmiastowy tłumacz Vasco Translator M3 to Twój pomocnik w codziennych prywatnych i zawodowych sytuacjach, pozwalający na aktywne uczestniczenie w rozmowach prowadzonych w różnych językach. Dzięki niemu zapomnisz o ograniczeniach wynikających z nieznajomości języków obcych, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesów zawodowych oraz na zawieranie nowych znajomości. Vasco Translator M3 to także inspiracja do poszerzania horyzontów i zdobywania wiedzy – odkryj, jakie to łatwe i przyjemne z takim kieszonkowym asystentem!

Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy! Zamów Vasco Translator M3 i rozmawiaj z ludźmi na całym świecie w ponad 70 językach.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert to zapalony podróżnik i fan nowych technologii. Umie całkiem dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to czasu, więc większość jego posiłków mu nie smakuje. Regularnie ćwiczy na siłowni.