Vasco Electronics ze statuetką NY Product Design Awards!

30 grudnia 2021

Z przyjemnością ogłaszamy, że Vasco Electronics zostało uhonorowane statuetką NY Product Design Awards. Nagrodę zapewnił nam Vasco Translator M3, który zwyciężył w kategorii Communication Technology, po raz kolejny udowadniając, że jest urządzeniem zarówno funkcjonalnym, jak i wykonanym z dbałością o aspekty estetyczne. Wcześniej natomiast zdobył nagrodę Red Dot Design Award, która jest powszechnie uważana za Oscara designu.

Czym zatem jest NY Product Design Awards? Mówiąc krótko, konkurs ten został stworzony do promowania projektantów, których praca sprawia, że nasze codzienne życie jest prostsze. Wyróżniane są tutaj kreacje, które zachwycają swoją wyjątkowością, pięknem i funkcjonalnością. Samo NY Product Design Awards zostało natomiast podzielone na następujące kategorie: Design, Medical Equipment, Fashion, Transportation, Packaging Design, Lighting Design, Conceptual Design, and Furniture Design. Communication Technology jest jedną z podkategorii w konkursie.

 

Grafika pokazująca logo NY Product Design Awards.

 

Celem New York Product Design Awards jest również pokazanie, jak ważny staje się sam Product Design w czasach, gdy podejście do konsumpcji szybko się zmienia. Według organizatorów konkursu nagrodzone produkty, oprócz bycia niezwykle funkcjonalnymi i przyjemnymi dla oka, służą za wzór do naśladowania dla przyszłych Product Designerów.

Przełam bariery językowe

Konkurencja była duża, niemniej jednak Vasco Electronics otrzymał Silver Award we wcześniej wspomnianej kategorii Communication Technology. A to wszystko dzięki Vasco Translator M3. Nasz translator mowy to perła w koronie tłumaczy elektronicznych, która oferuje darmowy i nielimitowany internet do tłumaczeń na zawsze w prawie 200 krajach oraz tłumaczenia z i na 70 języków. Urządzenie to umożliwia Ci zatem porozumienie się z 90% populacji Ziemi. Vasco Translator M3 zapewnia również takie funkcje, jak tłumaczenie ze zdjęcia, tłumaczenie rozmów telefonicznych, oraz tłumaczenie konferencji. Nigdy więcej ciężkich słowników i innych nieporęcznych urządzeń podczas podróży — tłumacz głosowy od Vasco jest tak wygodny, że zmieści się w każdej kieszeni.

Czytaj więcej  Vasco Translator M3 zdobywcą „Oscara designu” Red Dot!

 

Dwoje ludzi mówiących w różnych językach rozmawia ze sobą przy pomocy Vasco Translator M3.

 

Vasco Translator M3 jest dostępny w 6 kolorach — możesz więc wybrać taką wersję, która najlepiej zgrywa z Twoim poczuciem estetyki i charakterem. Jeśli chodzi o samo użycie, to zarówno Vasco Translator M3, jak i Vasco Mini 2, posiadają bardzo intuicyjne interfejsy użytkownika. A zatem, nawet jeśli nowoczesna technologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną, to korzystanie z Vasco Translator M3 będzie szło gładko i przede wszystkim przyjemnie. Urządzenie jest również gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka — karta SIM z internetem jest już w środku, i co ważne, nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, żeby tłumacz Vasco zadziałał.

NY Product Design Awards to duże i motywujące wyróżnienie. Naszą misją jest pomoc ludziom w zrozumieniu się nawzajem. Realizujemy ją m.in. dzięki temu, że nasze urządzenia są intuicyjne, proste w użyciu oraz estetyczne. Uhonorowanie nas tą nagrodą jest dowodem na to, że nasza praca przynosi zamierzone rezultaty.

W pigułce:

Vasco Electronics z dumą informuje, że zdobyło nagrodę New York Product Design Award za Vasco Translator M3. Urządzenie zwyciężyło w kategorii Communication Technology, po raz kolejny udowadniając, że jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Nie jest to jedyne wyróżnienie, jakie otrzymał Translator M3, ponieważ na początku tego roku zdobył on również nagrodę Red Dot Design Award. Nagroda New York Product Design Awards została ustanowiona w celu promowania kreatywnych projektantów i ich pracy, która tak bardzo ułatwia nam codzienne życie. Nagroda NY Product Design Award to dla Vasco Electronics duże wyróżnienie i motywujące uznanie dla swojej ciężkiej pracy. Misją firmy jest sprawienie, aby ludzie mogli rozmawiać i rozumieć się nawzajem, a ta nagroda dowodzi, że osiągają swoje cele w piękny i niezwykły sposób.

FAQ:

Czym jest New York Product Design Awards?

New York Product Design Awards to konkurs, który powstał w celu promowania kreatywnych projektantów i ich pracy. Konkurs ma różne kategorie, które obejmują Projektowanie Przemysłowe, Sprzęt Medyczny, Moda, Transport, Projektowanie Opakowań, Projektowanie Oświetlenia, Projektowanie Koncepcyjne i Projektowanie Mebli. Technologia komunikacyjna jest jedną z podkategorii.

Czytaj więcej  Polski tłumacz elektroniczny Vasco Translator M3 w Japonii

Czym jest NY Product Design Awards?

NY Product Design Awards to konkurs, który powstał w celu promowania kreatywnych projektantów i ich pracy. Konkurs posiada różne kategorie, które obejmują Industrial Design, Medical Equipment, Fashion, Transportation, Packaging Design, Lighting Design, Conceptual Design oraz Furniture Design. Technologia komunikacyjna jest jedną z podkategorii.

Czym jest statuetka New York Product Design Awards?

Statuetka New York Product Design Awards to nagroda, którą otrzymuje produkt, który jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Vasco Translator M3 zwyciężył w kategorii „Communication Technology”.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Myślę, że większość z nas wyszukiwała kiedyś następujące hasła w swojej internetowej przeglądarce: "gdzie na wakacje w listopadzie", "gdzie pojechać w listopadzie żeby było ciepło" lub "gdzie na egzotyczne wakacje w listopadzie". Podpowiadamy: W listopadzie warto...

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna to powieść Franka Herberta, która fascynowała jej odbiorców przez dekady. Świat Diuny, intrygi polityczne i różnorodne postaci zostały ożywione m.in. dzięki intrygującej akcji oraz fikcyjnym językom. Diuna opowiada historię o dalekiej przyszłości, w której kilka...

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Języki są podstawą interakcji między ludźmi. Pozwalają one na wyrażanie myśli, uczuć i dzielenie się informacjami. Być może zastanawiasz się czasem, jaki jest najstarszy znany język na świecie? Lub najstarszy język europejski? Te pytania intrygują lingwistów,...

Polacy na wakacjach a języki obce

Polacy na wakacjach a języki obce

• Blisko 30 proc. Polaków planuje spędzić tegoroczne wakacje za granicą, a ⅔ tej grupy część urlopu spędzi także w Polsce. Wśród zagranicznych destynacji wakacyjnych wybieramy najchętniej południowe kraje europejskie, m.in. Hiszpanię, Chorwację, Włochy i Grecję. •...

W jakich krajach hiszpański jest językiem urzędowym?

W jakich krajach hiszpański jest językiem urzędowym?

Język jest wspaniałym aspektem naszej kultury. W swoich sylabach przenosi on charakter i tożsamość wielu narodów. Język hiszpański, wraz ze swoją melodyjnością i poetyckim pięknem, jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Należy on do rodziny romańskiej...

Jakie są najpopularniejsze języki w Europie?

Jakie są najpopularniejsze języki w Europie?

Czy wiecie, ile języków jest w Europie? A czy zastanawialiście się kiedyś, jakie są najpopularniejsze języki w Europie? Europa to kontynent, który może pochwalić się niezwykłą różnorodnością kulturową oraz lingwistyczną. Jest to miejsce, w którym ludzie mówią w...