Skip to main content

Vasco Electronics ze statuetką NY Product Design Awards!

Z przyjemnością ogłaszamy, że Vasco Electronics zostało uhonorowane statuetką NY Product Design Awards. Nagrodę zapewnił nam Vasco Translator M3, który zwyciężył w kategorii Communication Technology, po raz kolejny udowadniając, że jest urządzeniem zarówno funkcjonalnym, jak i wykonanym z dbałością o aspekty estetyczne. Wcześniej natomiast zdobył nagrodę Red Dot Design Award, która jest powszechnie uważana za Oscara designu.

Czym zatem jest NY Product Design Awards? Mówiąc krótko, konkurs ten został stworzony do promowania projektantów, których praca sprawia, że nasze codzienne życie jest prostsze. Wyróżniane są tutaj kreacje, które zachwycają swoją wyjątkowością, pięknem i funkcjonalnością. Samo NY Product Design Awards zostało natomiast podzielone na następujące kategorie: Design, Medical Equipment, Fashion, Transportation, Packaging Design, Lighting Design, Conceptual Design, and Furniture Design. Communication Technology jest jedną z podkategorii w konkursie.

 

Grafika pokazująca logo NY Product Design Awards.

 

Celem New York Product Design Awards jest również pokazanie, jak ważny staje się sam Product Design w czasach, gdy podejście do konsumpcji szybko się zmienia. Według organizatorów konkursu nagrodzone produkty, oprócz bycia niezwykle funkcjonalnymi i przyjemnymi dla oka, służą za wzór do naśladowania dla przyszłych Product Designerów.

Przełam bariery językowe

Konkurencja była duża, niemniej jednak Vasco Electronics otrzymał Silver Award we wcześniej wspomnianej kategorii Communication Technology. A to wszystko dzięki Vasco Translator M3. Nasz translator mowy to perła w koronie tłumaczy elektronicznych, która oferuje darmowy i nielimitowany internet do tłumaczeń na zawsze w prawie 200 krajach oraz tłumaczenia z i na 70 języków. Urządzenie to umożliwia Ci zatem porozumienie się z 90% populacji Ziemi. Vasco Translator M3 zapewnia również takie funkcje, jak tłumaczenie ze zdjęcia, tłumaczenie rozmów telefonicznych, oraz tłumaczenie konferencji. Nigdy więcej ciężkich słowników i innych nieporęcznych urządzeń podczas podróży — tłumacz głosowy od Vasco jest tak wygodny, że zmieści się w każdej kieszeni.

Czytaj więcej  Pracowita jesień w Vasco Electronics: GITEX, Japan IT Week i Good Design Award.

 

Dwoje ludzi mówiących w różnych językach rozmawia ze sobą przy pomocy Vasco Translator M3.

 

Vasco Translator M3 jest dostępny w 6 kolorach — możesz więc wybrać taką wersję, która najlepiej zgrywa z Twoim poczuciem estetyki i charakterem. Jeśli chodzi o samo użycie, to zarówno Vasco Translator M3, jak i Vasco Mini 2, posiadają bardzo intuicyjne interfejsy użytkownika. A zatem, nawet jeśli nowoczesna technologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną, to korzystanie z Vasco Translator M3 będzie szło gładko i przede wszystkim przyjemnie. Urządzenie jest również gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka — karta SIM z internetem jest już w środku, i co ważne, nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, żeby tłumacz Vasco zadziałał.

NY Product Design Awards to duże i motywujące wyróżnienie. Naszą misją jest pomoc ludziom w zrozumieniu się nawzajem. Realizujemy ją m.in. dzięki temu, że nasze urządzenia są intuicyjne, proste w użyciu oraz estetyczne. Uhonorowanie nas tą nagrodą jest dowodem na to, że nasza praca przynosi zamierzone rezultaty.

W pigułce:

Vasco Electronics z dumą informuje, że zdobyło nagrodę New York Product Design Award za Vasco Translator M3. Urządzenie zwyciężyło w kategorii Communication Technology, po raz kolejny udowadniając, że jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Nie jest to jedyne wyróżnienie, jakie otrzymał Translator M3, ponieważ na początku tego roku zdobył on również nagrodę Red Dot Design Award. Nagroda New York Product Design Awards została ustanowiona w celu promowania kreatywnych projektantów i ich pracy, która tak bardzo ułatwia nam codzienne życie. Nagroda NY Product Design Award to dla Vasco Electronics duże wyróżnienie i motywujące uznanie dla swojej ciężkiej pracy. Misją firmy jest sprawienie, aby ludzie mogli rozmawiać i rozumieć się nawzajem, a ta nagroda dowodzi, że osiągają swoje cele w piękny i niezwykły sposób.

FAQ:

Czym jest New York Product Design Awards?

New York Product Design Awards to konkurs, który powstał w celu promowania kreatywnych projektantów i ich pracy. Konkurs ma różne kategorie, które obejmują Projektowanie Przemysłowe, Sprzęt Medyczny, Moda, Transport, Projektowanie Opakowań, Projektowanie Oświetlenia, Projektowanie Koncepcyjne i Projektowanie Mebli. Technologia komunikacyjna jest jedną z podkategorii.

Czytaj więcej  Jedziemy na GITEX do Dubaju!

Czym jest NY Product Design Awards?

NY Product Design Awards to konkurs, który powstał w celu promowania kreatywnych projektantów i ich pracy. Konkurs posiada różne kategorie, które obejmują Industrial Design, Medical Equipment, Fashion, Transportation, Packaging Design, Lighting Design, Conceptual Design oraz Furniture Design. Technologia komunikacyjna jest jedną z podkategorii.

Czym jest statuetka New York Product Design Awards?

Statuetka New York Product Design Awards to nagroda, którą otrzymuje produkt, który jest zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Vasco Translator M3 zwyciężył w kategorii „Communication Technology”.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert to zapalony podróżnik i fan nowych technologii. Umie całkiem dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to czasu, więc większość jego posiłków mu nie smakuje. Regularnie ćwiczy na siłowni.