Pracowita jesień w Vasco Electronics: GITEX, Japan IT Week i Good Design Award.

Pracowita jesień w Vasco Electronics: Zespół Vasco na targach w Dubaju.
5 grudnia 2022

Rok 2022 okazał się bardzo pracowity. W pełni odczuliśmy to jednak dopiero, gdy przyszła jesień. Krótko po powrocie z Berlina, gdzie uczestniczyliśmy w targach IFA, polecieliśmy do Dubaju na GITEX. A zaraz potem przyszła pora na Japan IT Week.

Good Design Award

Jesień 2022 nie będzie nam się kojarzyć jedynie z pracą. Vasco Translator V4 otrzymał bowiem na początku października Good Design Award, czyli jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych nagród technologicznych!

Nagroda ta jest sponsorowana przez Japan Institute of Design Promotion i przyznaje się ją produktom, które odznaczają się na tle innych wyjątkowym designem. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że Vasco Translator V4 został po raz kolejny doceniony tak prestiżową nagrodą.

Dowodzi to również faktu, że nasz zespół designerski wykonuje naprawdę świetną pracę na światowym poziomie! 

I chociaż staramy się zachować skromność, to jednak mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka nagroda w naszej karierze 🙂 

Przełam bariery językowe

Targi GITEX — co to takiego?

Są to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów technologicznych na świecie. Odbywają się co roku w Dubaju i przyciągają rzesze małych i dużych firm, inwestorów oraz fanów nowoczesnych technologii. 

GITEX odwiedzają zarówno małe startupy, jak i światowi giganci. W poprzednich latach na targach gościły takie firmy jak Microsoft, Dell i Red Hat.

W tym roku GITEX trwał od 10 do 14 października. Dużo się w tym czasie działo, a goście mieli okazje doświadczyć na własnej skórze najbardziej nowoczesnych technologii na całym świecie.

Pracowita jesień w Vasco Electronics: Zespół Vasco na targach w Dubaju.

Vasco Electronics na GITEX — co nam to dało?

Nasz produkt zainteresował wielu gości na targach. Vasco Translator przykuł uwagę nie tylko prywatnych klientów, ale również biznesmenów i przedstawicieli rządu. 

Czytaj więcej  Jedziemy na GITEX do Dubaju!

Nasz produkt zyskał dużą popularność wśród uczestników GITEX-u. Wielu z nich może w przyszłości zostać naszymi partnerami biznesowymirelacjonuje Paulina, członkini zespołu Vasco na GITEXWiększość ludzi odwiedzających nasze stoisko była zaskoczona tak dużą ilością języków w naszych urządzeniach. Zwłaszcza że inni producenci nie oferują aż tyle.

Odpowiadaliśmy na wiele pytań i testowaliśmy nasz produkt w wymagających warunkach. Nasz tłumacz świetnie sobie radził, a nasi goście chcieli wiedzieć o nim jeszcze więcej.

Wielu z gości wracało do naszego stoiska, często przyprowadzając znajomych i przyjaciół, którym chcieli pokazać nasz produktwspomina Wojtek, członek zespołu Vasco na GITEX

Warto również dodać, że GITEX był świetną okazją do zebrania konstruktywnego feedbacku od klientów. Dzięki temu wiemy, na czym skupić się tworząc kolejne rozwiązania.

Japan IT Week Autumn

Po targach GITEX przyszedł czas na Japan IT Week Autumn. Wydarzenie to odbyło się w Makuhari Messe, centrum kongresowym położonym niedaleko Tokio, a trwało od 26 do 28 października.

Japan IT Week składał się z 11 wystaw, w tym m.in. z IoT & 5G Solutions Expo, Web & Digital Marketing Expo oraz Software & Apps Development Expo. 

Same targi były dla nas świetną okazją do zwiększenia świadomości marki na tamtejszym rynku. Pierwszy raz zaistnieliśmy w Japonii, gdy Vasco Translator M3 zostało zaprezentowane na platformie crowdfundingowej Makuake. Sprzedaliśmy wówczas 970 egzemplarzy tego urządzenia.

Podsumowanie

Pomimo że tegoroczna jesień przyniosła naprawdę sporo pracy, to wyniknęło z niej dużo dobrego dla Vasco Electronics

Zarówno GITEX, jak i Japan IT Week Autumn to ważne wydarzenia, dzięki którym możemy dalej budować rozpoznawalność marki na bardzo wpływowych rynkach. 

Good Design Award to z kolei dowód na to, że projektujemy najlepsze tłumacze mowy na świecie! 

Czytaj więcej  Vasco Electronics ze statuetką NY Product Design Awards!


W pigułce:

Jesień 2022 była bardzo pracowita dla Vasco Electronics, która uczestniczyła w wielu prestiżowych wydarzeniach, takich jak targi GITEX w Dubaju czy Japan IT Week Autumn w Tokio. W międzyczasie firma otrzymała także Good Design Award za Vasco Translator V4, co jest dowodem na świetną pracę zespołu designerskiego. Na targach GITEX Vasco Translator przyciągnął uwagę wielu gości, w tym biznesmenów i przedstawicieli rządu, co może przyczynić się do nawiązania przyszłych partnerstw biznesowych. Japan IT Week Autumn było dla Vasco Electronics okazją do zwiększenia świadomości marki na japońskim rynku. Ogólnie jesień 2022 przyniosła wiele dobrego dla Vasco Electronics i pozwoliła na dalsze budowanie rozpoznawalności marki na wpływowych rynkach.

FAQ:

Jakie korzyści przyniosło Vasco Electronics udział w Japan IT Week Autumn 2022?

Vasco Electronics uczestnicząc w Japan IT Week Autumn 2022 miało okazję zaprezentować swoje produkty i technologie japońskim klientom oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Firma spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających targi, co pozwoliło na zwiększenie świadomości marki i promocję produktów na rynku japońskim. Ponadto, udział w targach umożliwił Vasco Electronics poznanie najnowszych trendów i rozwiązań w branży IT oraz zdobycie cennych informacji na temat potrzeb i oczekiwań klientów z Japonii.

Jakie nagrody otrzymał Vasco Translator V4 i jakie wydarzenia przyczyniły się do zwiększenia świadomości marki Vasco Electronics?

Vasco Translator V4 otrzymał nagrodę za innowacyjność na targach CES 2019, a Vasco Electronics zdobył tytuł Firma Roku w konkursie Polska Innowacyjna.

Jakie wydarzenia miały miejsce jesienią 2022 i jakie nagrody otrzymał Vasco Translator V4, które przyczyniły się do zwiększenia świadomości marki Vasco Electronics?

W jesieni 2022 Vasco Translator V4 zdobył nagrody na targach elektronicznych, co zwiększyło świadomość marki Vasco Electronics.

Podobne wpisy:

Czytaj więcej  Vasco Electronics po targach CES 2022 w Las Vegas

Robert Faber

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Afryka to kontynent pełen cudów, który wzywa do siebie podróżników z całego świata. Nic dziwnego więc, że wielu z nas chciałoby poznać najważniejsze informacje o Afryce. Od rozległych sawann po tętniące życiem miasta, to kraina różnorodności i bogatej historii. A więc...

SI w podróży

SI w podróży

Rozwój nowych technologii wpłynął nie tylko na rynek pracy. Sztuczna inteligencja pomoże Ci też w podróży. Na dodatek nie zawsze na takie sposoby, jakich się spodziewasz. Od planowania wycieczek, po tłumaczenie rozmów  na wakacjach - SI ułatwi Ci wycieczki za granicę....

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

W filmie Avatar reżyser James Cameron przeniósł widzów na pełen życia księżyc o nazwie Pandora. To właśnie tam żyje rdzenna ludność znana jako Na'vi. Jednym z elementów tego kinowego arcydzieła jest język obcej cywilizacji Na'vi i to na nim się tutaj skupimy. Bez...

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Wszyscy wiemy, jak wyrazić miłość w naszym ojczystym języku. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak powiedzieć "Kocham cię" w różnych językach? Jak jest "Kocham cię" po hiszpańsku? Albo "kocham cię" po francusku? Być może marzy Wam się też scenariusz z "To...

Jaki jest najłatwiejszy język świata?

Jaki jest najłatwiejszy język świata?

Gdy chcemy nauczyć się nowego języka, często zastanawiamy się, jak trudno będzie nam to zrobić. Dobrze byłoby więc znaleźć w miarę łatwy język do nauki. My jednak pójdziemy o krok dalej. Sprawdzimy tutaj, jaki jest najłatwiejszy język świata lub jaki język jest prosty...