Skip to main content

Vasco Translator V4: nowy inteligentny tłumacz

Po miesiącach ciągłej pracy i wielu wysiłkach, w końcu możemy to powiedzieć: Vasco Translator V4 jest już w sprzedaży!

Co więcej, z dumą informujemy, że nasz inteligentny tłumacz otrzymał 2 nagrody projektowe jeszcze przed premierą:

  • Red Dot Award: za najlepszy projekt w kategorii Communication Technology
  • NY Product Design Award: w kategorii Conceptual – Digital, Electronic Devices & Accessories.

Ale co sprawia, że design V4 jest godny nagrody?

Sprawdź teraz, co możesz zrobić z Vasco Translator V4!

Darmowy Internet do tłumaczeń w niemal 200 krajach

Każdy tłumacz — aplikacja albo samodzielne urządzenie — potrzebuje do pracy dostępu do Internetu. W większości przypadków oznacza to dodatkowe koszty za granicą.

Ale nie z Vasco Translator V4! Posiada on wbudowaną kartę SIM, która działa w niemal 200 krajach na całym świecie. Za darmo i na zawsze!

Po prostu złap ten inteligentny tłumacz i rozmawiaj swobodnie, gdziekolwiek jesteś: w podróży służbowej, na wakacjach lub podczas odwiedzin rodziny za granicą. Nigdy więcej nie martw się o ukryte koszty internetowe za tłumaczenie! 

Vasco Translator V4: postaw na najlepszy inteligentny tłumacz na rynku

Mów w 76 językach, tłumacz 108 ze zdjęć

Z każdym nowym modelem staramy się poszerzać listę języków obsługiwanych przez nasz inteligentny tłumacz.

Zobacz, co zrobisz z Vasco Translator V4:

  • Zrozumiesz 76 języków z mowy: dogadać się w hotelu, na lotnisku lub w restauracji
  • Przetłumaczysz 108 języków ze zdjęć: zrób zdjęcie menu, rozkładu jazdy lub szyldu, a lepiej zrozumiesz swoje otoczenie.

W obu przypadkach proces tłumaczenia jest bardzo szybki. Tłumaczenie głosowe zajmuje mniej niż 0,5 sekundy, a tłumaczenie zdjęć niewiele dłużej!

Czytaj więcej  Jedziemy na GITEX do Dubaju!

Czy wiesz, że…? Dzięki V4 możesz zrozumieć 90% mieszkańców świata. 

Inteligentny tłumacz Vasco umożliwi bezstresowe i bogate w doświadczenia podróże  

Rozmawiaj swobodnie, gdziekolwiek jesteś

Liczba języków to nie jedyny atut Vasco Translator V4.

Korzystaj z tłumacza i miej pewność, że zawsze zostaniesz zrozumiany. Polegaj na wyraźnej wymowie i precyzyjnym tłumaczeniu (do 96% dokładności), ponieważ inteligentny tłumacz Vasco współpracuje z 10 silnikami. To o 9 więcej niż jakakolwiek zwykła aplikacja czy tłumacz online! 

Przełam bariery językowe

Jak to działa? Nasi eksperci zbadali, który silnik tłumaczeniowy działa najlepiej dla każdej pary językowej obsługiwanej przez nasze urządzenia. Dzięki temu każda para jest tłumaczona za pomocą tego silnika, który daje najlepszy możliwy wynik. Vasco Translator V4 korzysta z tego samego schematu. Bądź pewien, że mówisz w obcym języku dokładnie to, co masz na myśli! 

Inteligenty tłumacz Vasco — odkrywaj nowe możliwości biznesowe.

Tłumacz tekst i wiadomości na czacie

Z Vasco Translator V4 możesz tłumaczyć więcej niż tylko głos i zdjęcia.  Użyj cyfrowej klawiatury do wprowadzania tekstu i przetłumacz go w 90 językach Co więcej, ten inteligentny tłumacz posiada aplikację MultiTalk, w której możesz stworzyć wielojęzyczny czat dla nawet 100 osób

Jak to działa? Każdy członek wybiera swój preferowany język, w którym może wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe. Aplikacja wykonuje wszystkie tłumaczenia na bieżąco, więc każdy otrzymuje wiadomości w swoim języku! Uwaga: Duży 5-calowy ekran ułatwia wygodną nawigację przy użyciu klawiatury cyfrowej. Mimo to, do tłumaczenia głosowego, możesz używać też fizycznych przycisków z boku urządzenia.  

Ucz się nowych języków

Naszym celem jest nie tylko ułatwianie komunikacji między ludźmi, ale także rozbudzanie pasji do języków.

Dlatego Vasco Translator V4 oferuje więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka: możesz z nim również uczyć się języków!

Wybieraj spośród 28 najpopularniejszych i poznawaj ich słownictwo na cyfrowych fiszkach. Ćwicz pisownię i poprawną wymowę!

Czytaj więcej  Vasco Translator M3 zdobywcą „Oscara designu” Red Dot!

Ten inteligentny tłumacz pomoże Ci zrozumieć tekst ze zdjęcia.   

Czuj się bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś

Vasco Translator V4 to godny zaufania towarzysz każdej podróży i to nie tylko dlatego, że czujesz się bezpieczniej, gdy rozumiesz swoje otoczenie. Teraz nie musisz się również martwić o upuszczenie urządzenia lub narażenie go na działanie czynników zewnętrznych podczas podróży. Inteligentny tłumacz Vasco jest odporny na wstrząsy, kurz i zachlapania wodą.

Zabierz go ze sobą na pieszą wycieczkę, spływ kajakowy lub safari i bądź pewien, że wytrzyma trudy każdej przygody!  

Vasco Translator V4: zdobądź swój już dziś!

Zrozum swoje otoczenie, nawiązuj kontakty i czuj się bezpiecznie podczas podróży. Wybierz inteligentny tłumacz Vasco w swoim ulubionym kolorze i czuj się jak w domu wszędzie, gdzie jesteś!  

W pigułce:

Vasco Translator V4 to nowe urządzenie tłumaczące, które posiada wiele funkcji ułatwiających komunikację. Ma wbudowaną kartę SIM, która działa w niemal 200 krajach na całym świecie. Ponadto, potrafi zrozumieć 76 języków z mowy i 108 języków ze zdjęć. Charakteryzuje się także wyraźną wymową i precyzyjnym tłumaczeniem (do 96% dokładności), ponieważ tłumacz Vasco AI współpracuje z 10 silnikami. Dodatkowo pozwala tłumaczyć wiadomości tekstowe i czat, a nawet ma funkcję uczenia się nowych języków. Wreszcie, jest odporny na wstrząsy, kurz i rozpryski wody, dzięki czemu jest idealny na każdą wyprawę.

FAQ:

Czym jest Vasco Translator V4?

Jest to nowe urządzenie tłumaczące, które potrafi zrozumieć 76 języków z mowy, 108 języków z tekstu ze zdjęć oraz 90 języków dla ręcznie wprowadzonego tekstu.

Jakie są nagrody, które zdobył Vasco Translator V4?

Projekt Vasco Translator V4 zdobył nagrodę Red Dot Award w kategorii Communication Technology oraz NY Product Design Award w kategorii Conceptual – Digital, Electronic Devices & Accessories.

Czytaj więcej  Vasco Electronics wspiera Uniwersytet Quinnipiac

Jak mogę wykorzystać Vasco Translator V4 do nauki nowych języków?

Możesz użyć Vasco Translator V4 do nauki nowych języków, wybierając spośród 28 popularnych języków i ucząc się ich słownictwa na cyfrowych fiszkach.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert to zapalony podróżnik i fan nowych technologii. Umie całkiem dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to czasu, więc większość jego posiłków mu nie smakuje. Regularnie ćwiczy na siłowni.