Vasco Electronics po targach GITEX 2021 w Dubaju

Stoisko Vasco Electronics na GITEX, a na pierwszym planie przedstawiciele firmy z translatorami w ręku.
26 listopada 2021

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że jedziemy na GITEX do Dubaju. Teraz, gdy jest już po wszystkim, a organizatorzy powoli zaczynają myśleć o przyszłorocznej edycji targów, czas na podzielenie się wrażeniami. W tym artykule pokażemy, jak reagowano na nasze tłumacze mowy podczas jednych z największych targów technologicznych na świecie.

Ogólnie o GITEX 2021

Najpierw przyjrzymy się targom GITEX ogólnie. Tegoroczna edycja przyciągnęła wiele firm technologicznych z całego świata, łącznie z kilkoma firmami z Polski oraz nowoczesnymi startupami z Doliny Krzemowej. Co więcej, na targach można było posłuchać prezentacji wygłaszanych przez przedstawicieli agencji rządowych, którzy skupili się na mierzeniu się z różnymi wyzwaniami podczas rozwijania innowacyjnych rozwiązań i pomysłów w ich krajach.

Warto w tym miejscu również wspomnieć o finałowym rozdaniu nagród, kończącym TiE Women Global Pitch — konkurs podczas którego firmy prowadzone przez kobiety walczyły o nagrody pieniężne, inwestorów i rozgłos.

A co z Vasco Electronics? Gdzie w tym wszystkim jesteśmy my?

Vasco Electronics podczas targów

Zacznijmy od tego, że mieliśmy wielu gości. Wszyscy chcieli zobaczyć i przetestować nasze translatory mowy. Były nawet momenty, że do naszego stoiska ustawiała się dość długa kolejka, a wszyscy chcieli zobaczyć, jak działają Vasco Translator M3, Vasco Mini 2 i inne urządzenia. Nasi goście to przede wszystkim przedsiębiorcy, dystrybutorzy, przedstawiciele mediów oraz inwestorzy, którzy szukali inspiracji do założenia nowego biznesu. Warto również wspomnieć o tym, że większość z nich pochodziła ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, i Kuwejtu, a tam nasze urządzenia to wciąż nowość.

Zainteresowani pytali głównie o funkcje urządzeń, jak to możliwe, że zapewniają one darmowy, nielimitowany Internet na zawsze w ponad 200 krajach i oczywiście, gdzie nasze translatory można kupić. Tak naprawdę, to nie musieli zbyt daleko szukać — są one dostępne w sklepie b8ta w Dubai Mall, czyli największym centrum handlowym na świecie.

Czytaj więcej  Vasco Translator V4: nowy inteligentny tłumacz

Przełam bariery językowe

Żeby tego wszystkiego było mało, to spotkaliśmy się z Adrianem Malinowskim — Komisarzem Generalnym polskiej sekcji na EXPO 2020 w Dubaju z polskiego Ministerstwa Rozwoju. Co więcej, nasi przedstawiciele na EXPO otrzymali translatory mowy Vasco Translator M3, aby łatwiej mogli się porozumiewać z innymi gośćmi. Nie tylko pomogliśmy przełamać bariery językowe, tłumacząc na ponad 70 języków, ale również pokazaliśmy, że polskie firmy to też świetni partnerzy biznesowi.

A teraz czas na zdjęcia. Przeżyjmy to jeszcze raz!


Stoisko <a href='https://vasco-electronics.pl/'>Vasco Electronics</a> na GITEX, a na pierwszym planie zainteresowani urządzeniami.


Stoisko <a href='https://vasco-electronics.pl/'>Vasco Electronics</a> na GITEX 2021, a na pierwszym planie wystawa translatorów mowy.

Mamy też jedno zdjęcie z Adrianem Malinowskim.


Przedstawiciele <a href='https://vasco-electronics.pl/'>Vasco Electronics</a> z Adrianem Malinowskim z polskiego Ministerstwa rozwoju.

Vasco Electronics po targach GITEX

Tegoroczne targi GITEX to zdecydowanie jedno z największych i najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie. Były więc one świetną okazją do zaprezentowania naszych produktów, jak również pokazania się na tle innych organizacji.

Jak mówiliśmy już wcześniej, nasze tłumacze mowy to nowość na rynku bliskowschodnim. Tak duże zainteresowanie to zachęta do podnoszenia świadomości marki i produktu w tym regionie. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas w tej kwestii sporo pracy, ale jest to praca, która z pewnością przyniesie długotrwałe i pozytywne efekty.

Do następnego GITEXu!

W pigułce:

GITEX to międzynarodowe targi, które skupiają się na łączeniu nowych technologii i prezentowaniu ich profesjonalistom biznesowym. W tym roku Vasco Electronics miało swoje stoisko na tym wydarzeniu, prezentując swoje najnowocześniejsze urządzenia do tłumaczenia głosu. Urządzenia spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających, którymi byli głównie przedsiębiorcy, inwestorzy i pracownicy mediów. Firma pragnie zwiększyć świadomość swojej marki w regionie Bliskiego Wschodu i postrzega to wydarzenie jako doskonałą okazję do tego.

Czytaj więcej  7 sytuacji, w których Vasco Translator przełamie za Ciebie bariery językowe

FAQ:

Na czym koncentrowały się targi GITEX?

GITEX skupiał się na zbliżeniu twórców nowych technologii i profesjonalistów biznesowych.

Jak zwiedzający reagowali na urządzenia tłumaczące Vasco Electronics?

Zwiedzających interesowały urządzenia do tłumaczenia głosu i sposób ich działania.

Jakie są kolejne kroki Vasco Electronics na Bliskim Wschodzie?

Vasco Electronics planuje zwiększyć świadomość marki na Bliskim Wschodzie.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Wszyscy wiemy, jak wyrazić miłość w naszym ojczystym języku. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak powiedzieć "Kocham cię" w różnych językach? Jak jest "Kocham cię" po hiszpańsku? Albo "kocham cię" po francusku? Być może marzy Wam się też scenariusz z "To...

Jaki jest najrzadszy język świata?

Jaki jest najrzadszy język świata?

W świecie, gdzie komunikacja jest kluczowa, języki odgrywają dużą rolę w porozumiewaniu się ludzi z różnych kultur. Pomimo że we współczesnym świecie najczęściej używane języki to, na przykład, język angielski, język chiński czy hiszpański, to istnieją też te mniej...

Dlaczego angielski stał się językiem uniwersalnym?

Dlaczego angielski stał się językiem uniwersalnym?

W dzisiejszym świecie, gdzie granice zacierają się jak nigdy dotąd, idea wspólnego języka nabiera nowego znaczenia. Większość z nas zgodzi się, że angielski to język biznesu, mediów i dyplomacji. Ale jak to się stało, że język, który narodził się na niewielkiej wyspie...

Zupełnie nowy wymiar zimy: Egipt w grudniu

Zupełnie nowy wymiar zimy: Egipt w grudniu

Zbliża się zima, a z nią pytanie, które wielu zadaje: "Gdzie jechać na wakacje w grudniu?". Chociaż wiele miejsc obiecuje świąteczną atmosferę lub ucieczkę przed zimowym chłodem, warto pamiętać, że Egipt w grudniu ma coś wyjątkowego do zaoferowania w ferie zimowe....

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Myślę, że większość z nas wyszukiwała kiedyś następujące hasła w swojej internetowej przeglądarce: "gdzie na wakacje w listopadzie", "gdzie pojechać w listopadzie żeby było ciepło" lub "gdzie na egzotyczne wakacje w listopadzie". Podpowiadamy: W listopadzie warto...

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna to powieść Franka Herberta, która fascynowała jej odbiorców przez dekady. Świat Diuny, intrygi polityczne i różnorodne postaci zostały ożywione m.in. dzięki intrygującej akcji oraz fikcyjnym językom. Diuna opowiada historię o dalekiej przyszłości, w której kilka...

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Języki są podstawą interakcji między ludźmi. Pozwalają one na wyrażanie myśli, uczuć i dzielenie się informacjami. Być może zastanawiasz się czasem, jaki jest najstarszy znany język na świecie? Lub najstarszy język europejski? Te pytania intrygują lingwistów,...