Jedziemy na GITEX do Dubaju!

Gitex Vasco
15 października 2021

Lato już się skończyło, ale mimo tego teraz zrobi się jeszcze goręcej. A to wszystko za sprawą GITEXu, czyli corocznych targów skupionych wokół nowych technologii, które rozpoczną się 17 października w Dubaju. Wydarzenie przyciąga wiele znanych firm technologicznych, które chwalą się tam swoimi najnowszymi produktami i osiągnięciami, wykorzystując też targi jako dobrą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych. My również pojawimy się na GITEX. Zaprezentujemy tam nasze tłumacze elektroniczne, w tym nasz flagowy Vasco Translator M3. Całe wydarzenie będzie się odbywać w Dubai World Trade Center i potrwa do 21 października włącznie.

GITEX — o co tyle krzyku?

GITEX to jedno z największych i najbardziej znaczących wydarzeń w świecie technologii. Przyciąga ono zarówno wielkich graczy, takich jak Microsoft, czy Red Hat, jak i rozwijające się startupy z Doliny Krzemowej. Każda z edycji targów daje możliwość do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi — w tym roku organizatorzy chcą skupić się na takich zagadnieniach, jak sztuczna inteligencja, 5G, chmura obliczeniowa, cyberbezpieczeństwo i obliczenia kwantowe.

Frekwencja na targach też robi wrażenie. W zeszłym roku na GITEX przybyło ponad 1200 firm, i to pomimo wszystkich restrykcji i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Co więcej, od pierwszej edycji wydarzenia, czyli od 1981 roku, wielu wielkich graczy przeprowadziło prezentacje, które przeszły do historii. Na przykład, w 2009 roku Microsoft zaprezentował tam po raz pierwszy Windowsa 7 i to dla widowni liczącej ponad 150 000 uczestników. Do innych pamiętnych prezentacji należą m.in. pierwszy dron wykorzystywany do gaszenia pożarów oraz pierwsza elektryczna i autonomiczna ciężarówka.

Przełam bariery językowe

Szansa na rozwój biznesu

GITEX to również świetna okazja do promocji swoich produktów i usług oraz do zwiększenia świadomości marki. Takie rzeczy, jak kontakt z innymi firmami i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych mogą w tym właśnie bardzo pomóc. Co więcej, uczestnicy mają też możliwość wzięcia udziału w różnych konferencjach i prezentacjach, które np. pomagają w prowadzeniu własnego biznesu i prześciganiu konkurencji.

Czytaj więcej  Najlepsza aplikacja do tłumaczenia

Organizatorzy przygotowali również szereg warsztatów, które skupiają się na takich tematach, jak AI, czy Data Science dla biznesu. Co więcej, tegoroczna edycja GITEXu będzie też miała swój Leader’s Corner, czyli miejsce, w którym liderzy przemysłu opowiedzą o radzeniu sobie ze współczesnymi wyzwaniami za pomocą innowacyjnych rozwiązań.


A co z Vasco Electronics?

My też będziemy mieli swoje własne miejsce na targach — będzie to stoisko H4-B25. Każdy będzie mógł przyjść, aby wypróbować nasze tłumacze elektroniczne, z flagowym Vasco Translator M3 na czele. Co więcej, jest to świetna okazja do zadania pytań twórcom i wizjonerom, którzy stoją za sukcesem tych urządzeń.

Odwiedź nas i dowiedz się więcej nie tylko o naszych tłumaczach elektronicznych, ale również o samej firmie!

W pigułce:

GITEX to coroczne targi skupione wokół elektroniki i nowoczesnych technologii, które rozpoczną się 17 października w Dubai World Trade Center w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wydarzenie będzie gościć wiele innowacyjnych firm i potrwa do 21 października. GITEX to jedno z największych i najbardziej znanych wydarzeń tego typu, na którym goszczą wszyscy, od gigantów technologicznych, takich jak Microsoft czy Red Hat, po najważniejsze i najbardziej innowacyjne startupy z Doliny Krzemowej, które korzystają z szansy zaprezentowania na targach swoich rewolucyjnych pomysłów. Imponująca jest również frekwencja. Zeszłoroczna edycja, mimo ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19, przyciągnęła ogromną liczbę uczestników. Targi są również doskonałą okazją do promocji swoich produktów i usług, a także do zwiększenia świadomości marki, pozyskania nowych możliwości biznesowych i rozwoju sieci kontaktów biznesowych. Na targach będziemy mieli swoje stoisko, czyli stoisko H4-B25, na którym zaprezentujemy nasze nowoczesne translatory elektroniczne – w tym Vasco Translator M3.

FAQ:

Co to jest GITEX?

GITEX to coroczne targi skupione wokół elektroniki i nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej  Vasco Translator V4: nowy inteligentny tłumacz

Na czym skupia się tegoroczna edycja targów GITEX?

Tegoroczny GITEX skupi się na sztucznej inteligencji, 5G, technologii chmury, cyberbezpieczeństwie, obliczeniach kwantowych i wielu innych.

Co Vasco Electronics zaprezentuje na targach?

Vasco Electronics zaprezentuje na targach swoje najnowocześniejsze translatory elektroniczne.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Myślę, że większość z nas wyszukiwała kiedyś następujące hasła w swojej internetowej przeglądarce: "gdzie na wakacje w listopadzie", "gdzie pojechać w listopadzie żeby było ciepło" lub "gdzie na egzotyczne wakacje w listopadzie". Podpowiadamy: W listopadzie warto...

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna to powieść Franka Herberta, która fascynowała jej odbiorców przez dekady. Świat Diuny, intrygi polityczne i różnorodne postaci zostały ożywione m.in. dzięki intrygującej akcji oraz fikcyjnym językom. Diuna opowiada historię o dalekiej przyszłości, w której kilka...

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Języki są podstawą interakcji między ludźmi. Pozwalają one na wyrażanie myśli, uczuć i dzielenie się informacjami. Być może zastanawiasz się czasem, jaki jest najstarszy znany język na świecie? Lub najstarszy język europejski? Te pytania intrygują lingwistów,...

Polacy na wakacjach a języki obce

Polacy na wakacjach a języki obce

• Blisko 30 proc. Polaków planuje spędzić tegoroczne wakacje za granicą, a ⅔ tej grupy część urlopu spędzi także w Polsce. Wśród zagranicznych destynacji wakacyjnych wybieramy najchętniej południowe kraje europejskie, m.in. Hiszpanię, Chorwację, Włochy i Grecję. •...

W jakich krajach hiszpański jest językiem urzędowym?

W jakich krajach hiszpański jest językiem urzędowym?

Język jest wspaniałym aspektem naszej kultury. W swoich sylabach przenosi on charakter i tożsamość wielu narodów. Język hiszpański, wraz ze swoją melodyjnością i poetyckim pięknem, jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Należy on do rodziny romańskiej...

Jakie są najpopularniejsze języki w Europie?

Jakie są najpopularniejsze języki w Europie?

Czy wiecie, ile języków jest w Europie? A czy zastanawialiście się kiedyś, jakie są najpopularniejsze języki w Europie? Europa to kontynent, który może pochwalić się niezwykłą różnorodnością kulturową oraz lingwistyczną. Jest to miejsce, w którym ludzie mówią w...