Jedziemy na GITEX do Dubaju!

Gitex Vasco
15 października 2021

Lato już się skończyło, ale mimo tego teraz zrobi się jeszcze goręcej. A to wszystko za sprawą GITEXu, czyli corocznych targów skupionych wokół nowych technologii, które rozpoczną się 17 października w Dubaju. Wydarzenie przyciąga wiele znanych firm technologicznych, które chwalą się tam swoimi najnowszymi produktami i osiągnięciami, wykorzystując też targi jako dobrą okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych. My również pojawimy się na GITEX. Zaprezentujemy tam nasze tłumacze elektroniczne, w tym nasz flagowy Vasco Translator M3. Całe wydarzenie będzie się odbywać w Dubai World Trade Center i potrwa do 21 października włącznie.

GITEX — o co tyle krzyku?

GITEX to jedno z największych i najbardziej znaczących wydarzeń w świecie technologii. Przyciąga ono zarówno wielkich graczy, takich jak Microsoft, czy Red Hat, jak i rozwijające się startupy z Doliny Krzemowej. Każda z edycji targów daje możliwość do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi — w tym roku organizatorzy chcą skupić się na takich zagadnieniach, jak sztuczna inteligencja, 5G, chmura obliczeniowa, cyberbezpieczeństwo i obliczenia kwantowe.

Frekwencja na targach też robi wrażenie. W zeszłym roku na GITEX przybyło ponad 1200 firm, i to pomimo wszystkich restrykcji i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Co więcej, od pierwszej edycji wydarzenia, czyli od 1981 roku, wielu wielkich graczy przeprowadziło prezentacje, które przeszły do historii. Na przykład, w 2009 roku Microsoft zaprezentował tam po raz pierwszy Windowsa 7 i to dla widowni liczącej ponad 150 000 uczestników. Do innych pamiętnych prezentacji należą m.in. pierwszy dron wykorzystywany do gaszenia pożarów oraz pierwsza elektryczna i autonomiczna ciężarówka.

Przełam bariery językowe

Szansa na rozwój biznesu

GITEX to również świetna okazja do promocji swoich produktów i usług oraz do zwiększenia świadomości marki. Takie rzeczy, jak kontakt z innymi firmami i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych mogą w tym właśnie bardzo pomóc. Co więcej, uczestnicy mają też możliwość wzięcia udziału w różnych konferencjach i prezentacjach, które np. pomagają w prowadzeniu własnego biznesu i prześciganiu konkurencji.

Czytaj więcej  Vasco Electronics po targach GITEX 2021 w Dubaju

Organizatorzy przygotowali również szereg warsztatów, które skupiają się na takich tematach, jak AI, czy Data Science dla biznesu. Co więcej, tegoroczna edycja GITEXu będzie też miała swój Leader’s Corner, czyli miejsce, w którym liderzy przemysłu opowiedzą o radzeniu sobie ze współczesnymi wyzwaniami za pomocą innowacyjnych rozwiązań.


A co z Vasco Electronics?

My też będziemy mieli swoje własne miejsce na targach — będzie to stoisko H4-B25. Każdy będzie mógł przyjść, aby wypróbować nasze tłumacze elektroniczne, z flagowym Vasco Translator M3 na czele. Co więcej, jest to świetna okazja do zadania pytań twórcom i wizjonerom, którzy stoją za sukcesem tych urządzeń.

Odwiedź nas i dowiedz się więcej nie tylko o naszych tłumaczach elektronicznych, ale również o samej firmie!

W pigułce:

GITEX to coroczne targi skupione wokół elektroniki i nowoczesnych technologii, które rozpoczną się 17 października w Dubai World Trade Center w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wydarzenie będzie gościć wiele innowacyjnych firm i potrwa do 21 października. GITEX to jedno z największych i najbardziej znanych wydarzeń tego typu, na którym goszczą wszyscy, od gigantów technologicznych, takich jak Microsoft czy Red Hat, po najważniejsze i najbardziej innowacyjne startupy z Doliny Krzemowej, które korzystają z szansy zaprezentowania na targach swoich rewolucyjnych pomysłów. Imponująca jest również frekwencja. Zeszłoroczna edycja, mimo ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19, przyciągnęła ogromną liczbę uczestników. Targi są również doskonałą okazją do promocji swoich produktów i usług, a także do zwiększenia świadomości marki, pozyskania nowych możliwości biznesowych i rozwoju sieci kontaktów biznesowych. Na targach będziemy mieli swoje stoisko, czyli stoisko H4-B25, na którym zaprezentujemy nasze nowoczesne translatory elektroniczne – w tym Vasco Translator M3.

FAQ:

Co to jest GITEX?

GITEX to coroczne targi skupione wokół elektroniki i nowoczesnych technologii.

Na czym skupia się tegoroczna edycja targów GITEX?

Tegoroczny GITEX skupi się na sztucznej inteligencji, 5G, technologii chmury, cyberbezpieczeństwie, obliczeniach kwantowych i wielu innych.

Co Vasco Electronics zaprezentuje na targach?

Vasco Electronics zaprezentuje na targach swoje najnowocześniejsze translatory elektroniczne.

Podobne wpisy:

Czytaj więcej  Język Esperanto: Co to takiego?
Robert Faber

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Fascynujące Ciekawostki o Japonii

Fascynujące Ciekawostki o Japonii

Witamy w kraju sushi, samurajów i sumo! Japonia to kraj, gdzie starożytne tradycje płynnie łączą się z najnowszą technologią. Myślisz, że wiesz wszystko o Japonii lub Japończykach? Chcemy udowodnić, że może niekoniecznie! Od dziwacznych praktyk kulturowych po...

Wakacje w czerwcu: Ruszaj na Islandię!

Wakacje w czerwcu: Ruszaj na Islandię!

Ci z Was, którzy planują wakacje w czerwcu, mogą się zastanawiać, gdzie jechać o tej porze roku. Nasza rada? Ruszaj na Islandię. Na Islandii występują cztery pory roku, tak samo, jak u nas. Czasem możemy jednak tego nie odczuć, bo, czy Islandia zimą, czy latem, pogoda...

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Afryka to kontynent pełen cudów, który wzywa do siebie podróżników z całego świata. Nic dziwnego więc, że wielu z nas chciałoby poznać najważniejsze informacje o Afryce. Od rozległych sawann po tętniące życiem miasta, to kraina różnorodności i bogatej historii. A więc...

SI w podróży

SI w podróży

Rozwój nowych technologii wpłynął nie tylko na rynek pracy. Sztuczna inteligencja pomoże Ci też w podróży. Na dodatek nie zawsze na takie sposoby, jakich się spodziewasz. Od planowania wycieczek, po tłumaczenie rozmów  na wakacjach - SI ułatwi Ci wycieczki za granicę....

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

W filmie Avatar reżyser James Cameron przeniósł widzów na pełen życia księżyc o nazwie Pandora. To właśnie tam żyje rdzenna ludność znana jako Na'vi. Jednym z elementów tego kinowego arcydzieła jest język obcej cywilizacji Na'vi i to na nim się tutaj skupimy. Bez...