Aplikacja “z przyszłości” jest już dostępna!

MultiTalk - tłumaczenie konferencji w Twojej dłoni
12 maja 2020

Są takie aplikacje, na które świat czekał od dawna. MultiTalk to zdecydowanie jedna z nich. Możliwość jednoczesnego tłumaczenia rozmowy na wiele języków na zawsze wykreśli z naszej pamięci uczucie zakłopotania pojawiające się podczas międzynarodowych konferencji.

Bez wahania można powiedzieć, że są takie aplikacje, na które świat czekał od dawna. MultiTalk to zdecydowanie jedna z nich. Możliwość jednoczesnego tłumaczenia rozmowy na wiele języków na zawsze wykreśli z naszej pamięci uczucie zakłopotania pojawiające się podczas międzynarodowych spotkań służbowych.

Dzięki aplikacji firmy Vasco Electronics niezręczne sytuacje stają się przeszłością. MultiTalk – to narzędzie zapewniające biegłą komunikację wielojęzykową z wieloma rozmówcami na raz. W spotkaniu uczestniczyć może równocześnie kilkadziesiąt osób, nawet jeśli każda z nich włada innym językiem. W praktyce oznacza to, że aplikacja MultiTalk idealnie sprawdza się podczas międzynarodowych konferencji, szkoleń, czy prezentacji. Umożliwia poprowadzenie spotkania w języku prelegenta, bez narażania go na dodatkowy stres. Uczestnikom z kolei daje możliwość korzystania z tłumaczenia w czasie rzeczywistym. Wyobraź sobie salę wypełnioną ludźmi różnych narodowości i … siebie mówiącego do nich tak, jak Ci wygodnie. Każdy z uczestników zrozumie Cię natychmiast, używając do tego jedynie swojego smartfona.

Uczucie stresu związanego z międzynarodowym spotkaniem – niezależnie od tego w jakiej roli w nim uczestniczymy – jest znane wielu z nas. W niejednej głowie pojawiają się czarne scenariusze. Boimy się pomyłki, niezrozumienia lub co gorsza ośmieszenia. Dzięki użyciu MultiTalk możesz całkowicie odrzucić te obawy! Aplikacja przetłumaczy treść spotkania każdemu z uczestników,  na wybrany przez niego język.

Rozwiązanie, które wydawało się kompletnym science-fiction, teraz mieści się w kieszeni. Jednym kliknięciem każdy z nas może zapewnić sobie spójne i profesjonalne tłumaczenie z wykorzystaniem fachowego i branżowego słownictwa. W 105 językach. Urządzenia tłumaczące firmy Vasco Electronics umożliwiają szybkie tłumaczenie mowy, gwarantując ponad 96% dokładność. Co więcej, ich działanie jest bardzo intuicyjne i nie wymaga specjalistycznych umiejętności czy sprzętu. Aby korzystać z aplikacji MultiTalk, wystarczy pobrać ją na dowolne urządzenie mobilne z systemem Android z dostępem do internetu. Nielimitowana wersja aplikacji jest także dostępna na urządzeniach Vasco np. na urządzeniu Vasco M3.

Czytaj więcej  Vasco Electronics po targach CES 2022 w Las Vegas

MultiTalk to możliwość połączenia w czasie rzeczywistym aż 100 osób uczestniczących w jednej konwersacji. Możesz korzystać z niej w dowolnym miejscu i momencie. Aplikacja jest kompatybilna z większością smartfonów i tabletów z systemem Android. Tłumaczy pełne zwroty i zdania, nawet podczas dłuższej rozmowy. Dzięki temu otrzymywany na ekranie urządzenia tekst jest naturalny i spójny, a Ty nie musisz z kontekstu domyślać się treści całej wypowiedzi.

Przełam bariery językowe

Chcesz wypróbować MultiTalk?

    1. Pobierz aplikację za darmo ze sklepu Google Play

Ściągnij aplikację MultiTalk - tłumaczenie konferencji

    1. Dołącz do trwającego spotkania lub utwórz własne. Pomoże Ci w tym specjalnie wygenerowany kod QR lub numer. W spotkaniu może uczestniczyć do 100 osób.

Aplikacja MultiTalk - tłumaczenie konferencji

    1. Mów lub pisz w swoim własnym języku. Twój komunikat trafi do wszystkich uczestników spotkania i zostanie przetłumaczony na wybrany przez nich język. Tłumaczenie będzie widoczne na ekranach ich urządzeń.

Zrzuty ekranu aplikacji do tłumaczenia konferencji

Od teraz bariera językowa nie stanowi przeszkody w żadnym ze spotkań. Korzystaj z darmowej wersji oferującej tłumaczenie do 2500 znaków miesięcznie. Podczas dłuższych wystąpień lepiej sprawdzi się wersja płatna aplikacji, dzięki której przetłumaczysz aż 35000 znaków za 24,99 zł/ miesiąc.

 

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Listopadowe wakacje na Kubie: Dlaczego warto?

Myślę, że większość z nas wyszukiwała kiedyś następujące hasła w swojej internetowej przeglądarce: "gdzie na wakacje w listopadzie", "gdzie pojechać w listopadzie żeby było ciepło" lub "gdzie na egzotyczne wakacje w listopadzie". Podpowiadamy: W listopadzie warto...

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna: Główne języki fikcyjnego świata Franka Herberta

Diuna to powieść Franka Herberta, która fascynowała jej odbiorców przez dekady. Świat Diuny, intrygi polityczne i różnorodne postaci zostały ożywione m.in. dzięki intrygującej akcji oraz fikcyjnym językom. Diuna opowiada historię o dalekiej przyszłości, w której kilka...

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Jaki był pierwszy język na świecie? Mamy kandydatów!

Języki są podstawą interakcji między ludźmi. Pozwalają one na wyrażanie myśli, uczuć i dzielenie się informacjami. Być może zastanawiasz się czasem, jaki jest najstarszy znany język na świecie? Lub najstarszy język europejski? Te pytania intrygują lingwistów,...

Polacy na wakacjach a języki obce

Polacy na wakacjach a języki obce

• Blisko 30 proc. Polaków planuje spędzić tegoroczne wakacje za granicą, a ⅔ tej grupy część urlopu spędzi także w Polsce. Wśród zagranicznych destynacji wakacyjnych wybieramy najchętniej południowe kraje europejskie, m.in. Hiszpanię, Chorwację, Włochy i Grecję. •...

W jakich krajach hiszpański jest językiem urzędowym?

W jakich krajach hiszpański jest językiem urzędowym?

Język jest wspaniałym aspektem naszej kultury. W swoich sylabach przenosi on charakter i tożsamość wielu narodów. Język hiszpański, wraz ze swoją melodyjnością i poetyckim pięknem, jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Należy on do rodziny romańskiej...

Jakie są najpopularniejsze języki w Europie?

Jakie są najpopularniejsze języki w Europie?

Czy wiecie, ile języków jest w Europie? A czy zastanawialiście się kiedyś, jakie są najpopularniejsze języki w Europie? Europa to kontynent, który może pochwalić się niezwykłą różnorodnością kulturową oraz lingwistyczną. Jest to miejsce, w którym ludzie mówią w...