Aplikacja “z przyszłości” jest już dostępna!

MultiTalk - tłumaczenie konferencji w Twojej dłoni
12 maja 2020

Są takie aplikacje, na które świat czekał od dawna. MultiTalk to zdecydowanie jedna z nich. Możliwość jednoczesnego tłumaczenia rozmowy na wiele języków na zawsze wykreśli z naszej pamięci uczucie zakłopotania pojawiające się podczas międzynarodowych konferencji.

Bez wahania można powiedzieć, że są takie aplikacje, na które świat czekał od dawna. MultiTalk to zdecydowanie jedna z nich. Możliwość jednoczesnego tłumaczenia rozmowy na wiele języków na zawsze wykreśli z naszej pamięci uczucie zakłopotania pojawiające się podczas międzynarodowych spotkań służbowych.

Dzięki aplikacji firmy Vasco Electronics niezręczne sytuacje stają się przeszłością. MultiTalk – to narzędzie zapewniające biegłą komunikację wielojęzykową z wieloma rozmówcami na raz. W spotkaniu uczestniczyć może równocześnie kilkadziesiąt osób, nawet jeśli każda z nich włada innym językiem. W praktyce oznacza to, że aplikacja MultiTalk idealnie sprawdza się podczas międzynarodowych konferencji, szkoleń, czy prezentacji. Umożliwia poprowadzenie spotkania w języku prelegenta, bez narażania go na dodatkowy stres. Uczestnikom z kolei daje możliwość korzystania z tłumaczenia w czasie rzeczywistym. Wyobraź sobie salę wypełnioną ludźmi różnych narodowości i … siebie mówiącego do nich tak, jak Ci wygodnie. Każdy z uczestników zrozumie Cię natychmiast, używając do tego jedynie swojego smartfona.

Uczucie stresu związanego z międzynarodowym spotkaniem – niezależnie od tego w jakiej roli w nim uczestniczymy – jest znane wielu z nas. W niejednej głowie pojawiają się czarne scenariusze. Boimy się pomyłki, niezrozumienia lub co gorsza ośmieszenia. Dzięki użyciu MultiTalk możesz całkowicie odrzucić te obawy! Aplikacja przetłumaczy treść spotkania każdemu z uczestników,  na wybrany przez niego język.

Rozwiązanie, które wydawało się kompletnym science-fiction, teraz mieści się w kieszeni. Jednym kliknięciem każdy z nas może zapewnić sobie spójne i profesjonalne tłumaczenie z wykorzystaniem fachowego i branżowego słownictwa. W 105 językach. Urządzenia tłumaczące firmy Vasco Electronics umożliwiają szybkie tłumaczenie mowy, gwarantując ponad 96% dokładność. Co więcej, ich działanie jest bardzo intuicyjne i nie wymaga specjalistycznych umiejętności czy sprzętu. Aby korzystać z aplikacji MultiTalk, wystarczy pobrać ją na dowolne urządzenie mobilne z systemem Android z dostępem do internetu. Nielimitowana wersja aplikacji jest także dostępna na urządzeniach Vasco np. na urządzeniu Vasco M3.

Czytaj więcej  Jedziemy na GITEX do Dubaju!

MultiTalk to możliwość połączenia w czasie rzeczywistym aż 100 osób uczestniczących w jednej konwersacji. Możesz korzystać z niej w dowolnym miejscu i momencie. Aplikacja jest kompatybilna z większością smartfonów i tabletów z systemem Android. Tłumaczy pełne zwroty i zdania, nawet podczas dłuższej rozmowy. Dzięki temu otrzymywany na ekranie urządzenia tekst jest naturalny i spójny, a Ty nie musisz z kontekstu domyślać się treści całej wypowiedzi.

Przełam bariery językowe

Chcesz wypróbować MultiTalk?

    1. Pobierz aplikację za darmo ze sklepu Google Play

Ściągnij aplikację MultiTalk - tłumaczenie konferencji

    1. Dołącz do trwającego spotkania lub utwórz własne. Pomoże Ci w tym specjalnie wygenerowany kod QR lub numer. W spotkaniu może uczestniczyć do 100 osób.

Aplikacja MultiTalk - tłumaczenie konferencji

    1. Mów lub pisz w swoim własnym języku. Twój komunikat trafi do wszystkich uczestników spotkania i zostanie przetłumaczony na wybrany przez nich język. Tłumaczenie będzie widoczne na ekranach ich urządzeń.

Zrzuty ekranu aplikacji do tłumaczenia konferencji

Od teraz bariera językowa nie stanowi przeszkody w żadnym ze spotkań. Korzystaj z darmowej wersji oferującej tłumaczenie do 2500 znaków miesięcznie. Podczas dłuższych wystąpień lepiej sprawdzi się wersja płatna aplikacji, dzięki której przetłumaczysz aż 35000 znaków za 24,99 zł/ miesiąc.

 

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Wakacje w czerwcu: Ruszaj na Islandię!

Wakacje w czerwcu: Ruszaj na Islandię!

Ci z Was, którzy planują wakacje w czerwcu, mogą się zastanawiać, gdzie jechać o tej porze roku. Nasza rada? Ruszaj na Islandię. Na Islandii występują cztery pory roku, tak samo, jak u nas. Czasem możemy jednak tego nie odczuć, bo, czy Islandia zimą, czy latem, pogoda...

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Afryka to kontynent pełen cudów, który wzywa do siebie podróżników z całego świata. Nic dziwnego więc, że wielu z nas chciałoby poznać najważniejsze informacje o Afryce. Od rozległych sawann po tętniące życiem miasta, to kraina różnorodności i bogatej historii. A więc...

SI w podróży

SI w podróży

Rozwój nowych technologii wpłynął nie tylko na rynek pracy. Sztuczna inteligencja pomoże Ci też w podróży. Na dodatek nie zawsze na takie sposoby, jakich się spodziewasz. Od planowania wycieczek, po tłumaczenie rozmów  na wakacjach - SI ułatwi Ci wycieczki za granicę....

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

W filmie Avatar reżyser James Cameron przeniósł widzów na pełen życia księżyc o nazwie Pandora. To właśnie tam żyje rdzenna ludność znana jako Na'vi. Jednym z elementów tego kinowego arcydzieła jest język obcej cywilizacji Na'vi i to na nim się tutaj skupimy. Bez...

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Wszyscy wiemy, jak wyrazić miłość w naszym ojczystym języku. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak powiedzieć "Kocham cię" w różnych językach? Jak jest "Kocham cię" po hiszpańsku? Albo "kocham cię" po francusku? Być może marzy Wam się też scenariusz z "To...