Skip to main content
Polish day in Japan

Polski tłumacz elektroniczny Vasco Translator M3 w Japonii

W weekend 20-21 marca odbył się  w Nagoi event “Dni Polski”, w którym uczestniczyły przedstawicielki Vasco Electronics z Japonii. Wydarzenie miało na celu przybliżenie uroku Polski. W trakcie eventu odbył się mecz siatkówki. Naprzeciwko siebie  stanęło dwóch czołowych polskich siatkarzy: Bartosz Kurek oraz Michał Kubiak, którzy na co dzień grają w japońskich drużynach. Łącznie przez dwa dni mecze siatkówki obejrzało 2600 osób. 

W trakcie wydarzenia na zewnątrz znajdowały się stoiska, które były związane z Polską. Można było tam kupić jedzenie, herbaty, kosmetyki, a także różnego rodzaju przedmioty. Nie mogło nas zabraknąć i tam, dlatego stworzyliśmy stoisko z naszym tłumaczem elektronicznym Vasco Translator M3. Wszyscy uczestnicy eventu mogli przetestować nasze urządzenie. 

 

Przełam bariery językowe

 

W marcu 2021 roku z sukcesem weszliśmy na rynek japoński. Nasz Vasco Translator M3 został sprzedany w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake w 980 sztukach.
Zespół Makuake wyróżnił go jako najbardziej rekomendowany produkt dla swoich użytkowników. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasz produkt został doceniony w Japonii i cały czas zyskuje na popularności.

Japońska platforma sprzedażowa Makuake

 

Podobne wpisy:

Czytaj więcej  Wreszcie jest - najnowszy tłumacz mowy Vasco Translator M3!

Robert Faber

Robert to zapalony podróżnik i fan nowych technologii. Umie całkiem dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to czasu, więc większość jego posiłków mu nie smakuje. Regularnie ćwiczy na siłowni.