Skip to main content

Polski tłumacz elektroniczny Vasco Translator M3 w Japonii

W weekend 20-21 marca odbył się  w Nagoi event “Dni Polski”, w którym uczestniczyły przedstawicielki Vasco Electronics z Japonii. Wydarzenie miało na celu przybliżenie uroku Polski. W trakcie eventu odbył się mecz siatkówki. Naprzeciwko siebie  stanęło dwóch czołowych polskich siatkarzy: Bartosz Kurek oraz Michał Kubiak, którzy na co dzień grają w japońskich drużynach. Łącznie przez dwa dni mecze siatkówki obejrzało 2600 osób. 

W trakcie wydarzenia na zewnątrz znajdowały się stoiska, które były związane z Polską. Można było tam kupić jedzenie, herbaty, kosmetyki, a także różnego rodzaju przedmioty. Nie mogło nas zabraknąć i tam, dlatego stworzyliśmy stoisko z naszym tłumaczem elektronicznym Vasco Translator M3. Wszyscy uczestnicy eventu mogli przetestować nasze urządzenie. 

 

Przełam bariery językowe

 

W marcu 2021 roku z sukcesem weszliśmy na rynek japoński. Nasz Vasco Translator M3 został sprzedany w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake w 980 sztukach.
Zespół Makuake wyróżnił go jako najbardziej rekomendowany produkt dla swoich użytkowników. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasz produkt został doceniony w Japonii i cały czas zyskuje na popularności.

Japońska platforma sprzedażowa Makuake

 

W pigułce:

W Nagoi odbył się event „”Dni Polski””, w którym uczestniczyły przedstawicielki Vasco Electronics z Japonii. W trakcie wydarzenia odbył się mecz siatkówki, a na zewnątrz znajdowały się stoiska związane z Polską. Vasco Electronics stworzyło tam swoje stoisko z tłumaczem elektronicznym Vasco Translator M3, który wszyscy uczestnicy mogli przetestować. W marcu 2021 roku Vasco Electronics z sukcesem wszedł na rynek japoński, sprzedając 980 sztuk Vasco Translator M3 w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake. Produkt został wyróżniony jako najbardziej rekomendowany dla użytkowników, co jest dla firmy ogromnym wyróżnieniem.

FAQ:

Jaki produkt Vasco Electronics został wyróżniony jako najbardziej rekomendowany dla użytkowników na japońskim rynku?

Produkt Vasco Electronics, który został wyróżniony jako najbardziej rekomendowany dla użytkowników na japońskim rynku, to tłumacz elektroniczny Vasco Mini 2.

Czytaj więcej  Najlepsza aplikacja do tłumaczenia

Jaka firma z sukcesem wszedł na rynek japoński, sprzedając 980 sztuk tłumacza elektronicznego Vasco Translator M3 w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake?

Firma Vasco Electronics sprzedała 980 tłumaczy elektronicznych Vasco Translator M3 na japońskiej platformie crowdfundingowej Makuake.

Jakie wyróżnienie otrzymał produkt Vasco Translator M3 na japońskim rynku po sprzedaży 980 sztuk w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake?

Produkt Vasco Translator M3 otrzymał nagrodę „”Best Campaign”” na japońskim rynku po sprzedaży 980 sztuk w kampanii crowdfundingowej.

Podobne wpisy:

Robert Faber

Robert to zapalony podróżnik i fan nowych technologii. Umie całkiem dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to czasu, więc większość jego posiłków mu nie smakuje. Regularnie ćwiczy na siłowni.