Polski tłumacz elektroniczny Vasco Translator M3 w Japonii

Polish day in Japan
15 kwietnia 2021

W weekend 20-21 marca odbył się  w Nagoi event “Dni Polski”, w którym uczestniczyły przedstawicielki Vasco Electronics z Japonii. Wydarzenie miało na celu przybliżenie uroku Polski. W trakcie eventu odbył się mecz siatkówki. Naprzeciwko siebie  stanęło dwóch czołowych polskich siatkarzy: Bartosz Kurek oraz Michał Kubiak, którzy na co dzień grają w japońskich drużynach. Łącznie przez dwa dni mecze siatkówki obejrzało 2600 osób. 

W trakcie wydarzenia na zewnątrz znajdowały się stoiska, które były związane z Polską. Można było tam kupić jedzenie, herbaty, kosmetyki, a także różnego rodzaju przedmioty. Nie mogło nas zabraknąć i tam, dlatego stworzyliśmy stoisko z naszym tłumaczem elektronicznym Vasco Translator M3. Wszyscy uczestnicy eventu mogli przetestować nasze urządzenie. 

 

Przełam bariery językowe

 

W marcu 2021 roku z sukcesem weszliśmy na rynek japoński. Nasz Vasco Translator M3 został sprzedany w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake w 980 sztukach.
Zespół Makuake wyróżnił go jako najbardziej rekomendowany produkt dla swoich użytkowników. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasz produkt został doceniony w Japonii i cały czas zyskuje na popularności.

Japońska platforma sprzedażowa Makuake

 

W pigułce:

W Nagoi odbył się event „”Dni Polski””, w którym uczestniczyły przedstawicielki Vasco Electronics z Japonii. W trakcie wydarzenia odbył się mecz siatkówki, a na zewnątrz znajdowały się stoiska związane z Polską. Vasco Electronics stworzyło tam swoje stoisko z tłumaczem elektronicznym Vasco Translator M3, który wszyscy uczestnicy mogli przetestować. W marcu 2021 roku Vasco Electronics z sukcesem wszedł na rynek japoński, sprzedając 980 sztuk Vasco Translator M3 w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake. Produkt został wyróżniony jako najbardziej rekomendowany dla użytkowników, co jest dla firmy ogromnym wyróżnieniem.

FAQ:

Jaki produkt Vasco Electronics został wyróżniony jako najbardziej rekomendowany dla użytkowników na japońskim rynku?

Produkt Vasco Electronics, który został wyróżniony jako najbardziej rekomendowany dla użytkowników na japońskim rynku, to tłumacz elektroniczny Vasco Mini 2.

Jaka firma z sukcesem wszedł na rynek japoński, sprzedając 980 sztuk tłumacza elektronicznego Vasco Translator M3 w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake?

Firma Vasco Electronics sprzedała 980 tłumaczy elektronicznych Vasco Translator M3 na japońskiej platformie crowdfundingowej Makuake.

Jakie wyróżnienie otrzymał produkt Vasco Translator M3 na japońskim rynku po sprzedaży 980 sztuk w kampanii crowdfundingowej na platformie Makuake?

Produkt Vasco Translator M3 otrzymał nagrodę „”Best Campaign”” na japońskim rynku po sprzedaży 980 sztuk w kampanii crowdfundingowej.

Podobne wpisy:

Czytaj więcej  Wreszcie jest - najnowszy tłumacz mowy Vasco Translator M3!
Robert Faber

Robert Faber

Robert jest zapalonym podróżnikiem i fanem nowych technologii. Potrafi dobrze gotować, ale nigdy nie ma na to wystarczająco dużo czasu i w efekcie narzeka na większość posiłków. Stały bywalec siłowni.

PODOBNE WPISY

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Fascynujące ciekawostki o Afryce: Kontynent cudów

Afryka to kontynent pełen cudów, który wzywa do siebie podróżników z całego świata. Nic dziwnego więc, że wielu z nas chciałoby poznać najważniejsze informacje o Afryce. Od rozległych sawann po tętniące życiem miasta, to kraina różnorodności i bogatej historii. A więc...

SI w podróży

SI w podróży

Rozwój nowych technologii wpłynął nie tylko na rynek pracy. Sztuczna inteligencja pomoże Ci też w podróży. Na dodatek nie zawsze na takie sposoby, jakich się spodziewasz. Od planowania wycieczek, po tłumaczenie rozmów  na wakacjach - SI ułatwi Ci wycieczki za granicę....

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

Lingwistyczna podróż po Języku Na’vi

W filmie Avatar reżyser James Cameron przeniósł widzów na pełen życia księżyc o nazwie Pandora. To właśnie tam żyje rdzenna ludność znana jako Na'vi. Jednym z elementów tego kinowego arcydzieła jest język obcej cywilizacji Na'vi i to na nim się tutaj skupimy. Bez...

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Jak powiedzieć „Kocham cię” w różnych językach

Wszyscy wiemy, jak wyrazić miłość w naszym ojczystym języku. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak powiedzieć "Kocham cię" w różnych językach? Jak jest "Kocham cię" po hiszpańsku? Albo "kocham cię" po francusku? Być może marzy Wam się też scenariusz z "To...

Jaki jest najłatwiejszy język świata?

Jaki jest najłatwiejszy język świata?

Gdy chcemy nauczyć się nowego języka, często zastanawiamy się, jak trudno będzie nam to zrobić. Dobrze byłoby więc znaleźć w miarę łatwy język do nauki. My jednak pójdziemy o krok dalej. Sprawdzimy tutaj, jaki jest najłatwiejszy język świata lub jaki język jest prosty...