-20%
tłumacz językowy

Vasco Translator Premium 7"

Translator elektroniczny mowy i tekstu

 • tłumaczy mowę i tekst w ponad 50 językach
 • dokładność tłumaczeń 96%
 • perfekcyjna wymowa
 • łatwy w użyciu
 • tłumaczenie ze zdjęć
Dostawa

Dostawa 0 zł

Bezpieczny zakup

Bezpieczny zakup

Zwrot 14 dni

Zwrot 14 dni

Cena: 1310 zł

Oszczędzasz: 262 zł

Nowa cena

1048 zł

Twój osobisty tłumacz

Vasco Translator Premium 7" to urządzenie, dzięki któremu z łatwością porozmawiasz w ponad 50 językach, którymi mówi ponad 90% ludzi na świecie. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, działa szybko i intuicyjnie. Błyskawicznie tłumaczy nawet dłuższe zdania i zwroty specjalistyczne. Tłumacze Vasco są powszechnie używane przez służby ratownicze, mundurowe, urzędy, wojsko, uczelnie, szpitale i inne instytucje.

Vasco Translator Premium to nie tylko narzędzie, które umożliwia płynną komunikację z obcokrajowcami ale także doskonała pomoc w nauce czy podróży.

Jak działa?

Wystarczy, że wpiszesz lub wypowiesz słowo lub zdanie, a Vasco Translator 7 przetłumaczy je i wypowie w języku, który wybierzesz. Dzięki wbudowanej aplikacji Foto Translator możesz również przetłumaczyć tekst ze zdjęcia, menu, znaku drogowego, wiadomości e-mail czy artykułu w gazecie. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie!

Niezależnie od tego czy chcesz przetłumaczyć rozmowę, czy właśnie przeglądane menu w restauracji, tłumaczenie otrzymasz w kilka sekund.

Vasco Translator Premium 7 play

Najlepsze tłumaczenia na świecie!

Vasco Translator Premium 7’’ korzysta z 6 różnych silników tłumaczeniowych dobierając odpowiedni do wybranej pary językowej. Dokładność tłumaczenia osiąga więc maksymalny, technologicznie możliwy poziom 96%. Wraz z upływem czasu osiągają one coraz lepsze wyniki, więc Twój tłumacz będzie stawał się coraz lepszy. Dzięki bezpłatnym aktualizacjom będziesz miał do nich szybki dostęp.

Łatwość obsługi!

Vasco Translator Premium 7" nie wymaga konfiguracji. Po otrzymaniu urządzenia, można od razu rozpocząć tłumaczenie.

Ikona1
Zasięg 3G w ponad 160 krajach, bez umowy i abonamentu
Ikona2
Głośnik 84 Db do pracy w każdych warunkach
Ikona3
Dokładna wymowa jak native speaker
Ikona4
Mocna bateria do 160h czuwania
Ikona5
6 silników tłumaczeniowych
Ikona6
Ekran dotykowy 7”
Ikona7
Solidna obudowa
Icon-8
Precyzyjny mikrofon z redukcją szumów

Konwersacje

Aplikacja “Konwersacja” umożliwia prowadzenie płynnej rozmowy między dwiema osobami. Prowadzenie rozmowy jest bardzo proste i intuicyjne. Aby rozpocząć konwersację, wystarczy nacisnąć flagę odpowiadającą wybranemu językowi. Wymówione zdanie pojawia się na ekranie wraz z tłumaczeniem na język docelowy. Aby odpowiedzieć, rozmówca przyciska flagę swojego kraju. W ten sposób można prowadzić ciągłą konwersację i w każdym momencie powrócić do wcześniejszych wypowiedzi.

Tłumacz foto

Dzięki aplikacji tłumacz foto, możesz szybko przetłumaczyć restauracyjne menu, tekst na tablicy informacyjnej, ulotkę czy znak ostrzegawczy i to aż w 40 językach. Niczego nie musisz przepisywać wystarczy że zrobisz zdjęcie!

vasco electronics

Aktualizacja

Vasco Translator korzysta z najnowszych silników tłumaczeniowych, które gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń a oprogramowanie jest regularnie udoskonalane. Aktualną wersję oprogramowania można łatwo i bezpłatnie zainstalować za pośrednictwem sieci WiFi poprzez wybranie odpowiedniej funkcji z menu urządzenia.

Darmowa aktualizacja ... aktualizacje

Języki

Vasco Translator rozpoznaje i przetwarza mowę w ponad 50 językach. W poniższej tabeli przedstawiamy dostępność funkcji dla poszczególnych języków.

[langs_list]

Opis Techniczny

vasco electronics
Ekran 7”, IPS, 1024 x 600
Procesor MT8312 Dual core 2 x 1.3 GHz
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Bateria Litowo-jonowa BP-6T (3,7V, 7,4Wh, 2800mAh)
Wejście USB Micro USB
Wejście słuchawkowe 3,5 mm
Wymiary 188 x 108 x 7 mm
Waga 279 g
Instrukcja obsługi [manual]

Łączność

Vasco Translator zawdzięcza swoją dokładność i niezawodność stałemu połączeniu z internetem. Zainstalowana w urządzeniu międzynarodowa karta SIM sprawi, że podczas korzystania z tłumacza nie odczujesz, że urządzenie działa on-line. Wygoda i precyzja tego rozwiązania sprawia, że zagraniczne podróże stają się jeszcze bardziej swobodne, a rozmowa z obcokrajowcami łatwa i przyjemna.

W każdej chwili możesz doładować konto na stronie vasco-sim.com.

Urządzenie zostało przygotowane tak, aby zminimalizować problemy mogące pojawiać się przy używaniu łączności mobilnej i elektroniki. Korzystanie z translatora Vasco nie wymaga żadnej konfiguracji. Wystarczy go uruchomić jednym przyciskiem.

Na poniższej mapie zostały zaznaczone kraje, w których działa tłumacz.

[map_translator]

Funkcje dodatkowe

 • Konwerter walut
 • Kalkulator
 • Camera
 • Przelicznik miar, wag, prędkości, ciśnienia, temperatury i objętości

Zestaw zawiera

 • Vasco Translator Premium 7”
 • Etui
 • Ładowarka
 • Kabel USB
 • Instrukcja w języku polskim

Opinia o produkcie

Średnia ocena star star star star star 5

star star star star star 5/5
Jacek z Krakowa , 2020-08-11

Dla mnie plusem jest fakt, że ma duży ekran. Łatwo mogę przeczytać przetłumaczone zdania. Wymowa jest na wysokim poziomie. Polecam serdecznie, jeśli ktoś nie umie mówić w innym języku niż angielski.

star star star star star 5/5
tomek , 2020-03-11

polecam

Powiedz innym, co myślisz o tym produkcie

star_border star_border star_border star_border star_border