Pracuj z nami

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Krzeszowice
woj.małopolskie
Numer referencyjny: MRG

Opis stanowiska:

 • planowanie, wdrażanie i ewaluacja strategii marketingowej firmy,
 • utrzymywanie i rozwój serwisów internetowych Vasco Electronics w celu zwiększenia konwersji i ruchu na stronach internetowych,
 • współpraca z firmami zewnętrznymi w celu realizacji materiałów reklamowych takich jak filmy, prezentacje, copywriting, działania PR,
 • dbanie o wizerunek firmy i marki Vasco,
 • prowadzenie lub nadzór nad kampaniami marketingowymi w kraju i za granicą.

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe związane z marketingiem, socjologią lub zarządzaniem,
 • co najmniej 3 letnie doświadczenie w dziale marketingu,
 • znajomość narzędzi marketingowych,
 • kreatywność oraz chęć nieustannego rozwoju,
 • samodzielność i odpowiedzialność,
 • wysoko rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji,
 • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, na poziomie min. B2.

Oferujemy:

 • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B,
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników oraz inne świadczenia od początku zatrudnienia,
 • przyjazną atmosferę pracy,
 • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hr@vasco-electronics.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Vasco Electronics Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Krakowie."

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Vasco Electronics Sp. z o.o. S.K.A (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@vasco-electronics.com

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr@vasco-electronics.com