Vasco Translator

Znajdźmy wspólny język

Rozmawiaj w 50 językach z ludźmi z całego świata

VASCO ELECTRONICS

FUNKCJONALNE URZĄDZENIA MOBILNE, KTÓRE ZMIENIAJĄ SPOSÓB PODRÓŻOWANIA KOMUNIKOWANIA NAUKI PRACY

NIEWIELKI ROZMIAR, WIELKIE MOŻLIWOŚCI play

NIEWIELKI ROZMIAR, WIELKIE MOŻLIWOŚCI

Poznaj VASCO MINI, kieszonkowy tłumacz elektroniczny obsługujący 50 języków. Skorzystaj z jego ogromnego potencjału.

Vasco Translator Mini to najnowszy produkt Vasco. Łączy w sobie niespotykaną dotąd wygodę użytkowania, wysoką skuteczność oraz ogromne możliwości. Vasco Mini otwiera erę translatorów klasy mini i nano, z których korzystanie zapewnia pełen komfort i niezawodność.

play

VASCO NA ŚWIECIE

Vasco Electronics to światowy lider produkcji i sprzedaży tłumaczy elektronicznych oraz urządzeń ułatwiających podróżowanie. Nasze produkty dostępne są w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz na najważniejszych rynkach Europy, takich jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Polska, Hiszpania, Węgry, Czechy, Słowacja. Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że od niedawna nasze produkty dostępne są również na rynkach azjatyckich, m.in. w Chinach, Indiach czy Indonezji. Planujemy dalszą ekspansję terytorialną. Jeżeli nie ma nas jeszcze w Twoim kraju, a chciałbyś stać się częścią Vasco Electronics - zapraszamy do kontaktu!

MISJA VASCO ELECTRONICS

Na każdym etapie tworzenia naszych produktów, przyświeca nam idea kreowania najwyższej jakości dla ich użytkowników. Tłumacze elektroniczne Vasco Electronics to urządzenia przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne, które łączą w sobie zaawansowane technologie z jakością wykonania oraz prostotą obsługi.

Vasco Electronics posiada bogate doświadczenie w rozwoju specjalistycznych urządzeń wspomagających komunikację werbalną, jak i nowoczesnych aplikacji mobilnych spełniających nowoczesne wymogi funkcjonalności.

Droga koncepcji do finalnego produktu zaczyna się u nas od uważnej obserwacji i odpowiedzi na potrzeby ludzi. Dzięki temu możemy tworzyć zaawansowane urządzenia z zakresu elektroniki mobilnej, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Specjalizujemy się w produkcji tłumaczy elektronicznych oraz wielofunkcyjnych urządzeń dla osób podróżujących. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, a jakość jest dla nas sprawą priorytetową.